جدیدترین پیام فیس​بوکی معاون رئيس​جمهور

معصومه ابتکار

معاون رییس جمهوری در نخستین گزارش فیسبوکی خود در سال 1393 نوشت: اولین روز سال 93 را با سلامی به محیط بانان عزیز پاسگاه محیط بانی تالاب بین المللی گمیشان آغاز کردم.

به گزارش آفتاب به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت از محیط زیست، معاون رییس جمهوری در نخستین گزارش فیسبوکی خود در سال 1393 نوشت: اولین روز سال 93 را با سلامی به محیط بانان عزیز پاسگاه محیط بانی تالاب بین المللی گمیشان آغاز کردم.

معصومه ابتکار رییس سازمان حفاظت از محیط زیست در این گزارش ادامه داده است، در این دیدار ضمن خدا قوت و تبریک سال نو به محیط بانان فرصتی شد تا از این تالاب بازدید کنم. مناطقی که در یکی دو سال اخیر دریای خزر پسرفت داشته را پیاده رفتیم تا به لبه تالاب رسیدیم. آنجا جمعیت های متعدد پرندگان از جمله حواصیل، اگرت و فلامینگو دیده می شدند. خوشبختانه از آلودگی و زباله در این منطقه خبری نیست، شاید چون هنوز مورد توجه گردشگران قرار نگرفته است.

اینجا ساحل واقعا پاک است و مسیر سبز. امیدوارم به همت همه مسئولین و مردم همه جا شاهد ساحل پاک و مسیر سبز باشیم. معصومه ابتکار سومین عضو هیات دولت بوده که در نخستین ساعات آغاز سال 1393 با انتشار پیام فیسبوکی فرا رسیدن سال جدید و عید نوروز را خطاب به همطوطنان تبریک گفت.
کد N195560