تشکر رییس جمهوری از خدمت رسانی به مردم در ایام نوروز

هیات دولت 93

تهران- ایرنا- رییس جمهوری در نخستین جلسه هیات دولت ضمن تشکر از همه مسوولانی که در ایام نوروز برای راحتی مردم تلاش کرده اند و در نوروز در تمام نقاط کشور به مردم خدمت می کنند، گفت: تقویت برادری، حس تعاون و مشارکت در جامعه را به عنوان اساسی ترین ثمرات عید نوروز است.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی ریاست جمهوری، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی در جلسه روز چهارشنبه هیات دولت با بیان دستاوردهای دولت تدبیر و امید در سال گذشته به تشریح برنامه ها و اقدامات دولت برای حل مسایل داخلی و بهبود وضعیت مردم و سیاست های داخلی و خارجی دولت در سال جدید پرداخت.

رییس جمهوری سفرهای نوروزی مردم را علاوه بر نشاط روحی و جسمانی همراه با توشه فرهنگی و معنوی دانست و افزود: مردم در این ایام و در سفرهای نوروزی کشور بزرگ ایران و زیبایی ها و عظمت این کشور را از نزدیک می بینند و این برای آگاهی مردم از ویژگی های غنی، آثار باستانی و حراست از کشور اهمیت دارد.

روحانی سفرهای مردم به شهرهای مذهبی از جمله زیارت امام هشتم(ع) در مشهد مقدس، زیارت حضرت معصومه(س) در قم و زیارت شاهچراغ در شیراز را در تقویت روحیه معنوی مردم موثر توصیف و تصریح کرد: اماکن مذهبی ایران وسیله ای است تا مردم از لحاظ معنوی آرامش پیدا کرده و موجب تقویت روحیه، ایمان و معنویت در آنان می شود.

رییس جمهوری اضافه کرد: نوروز در حقیقت زمانی است که از گذشته ها بگذریم و بیشتر به آینده نگاه داشته باشیم.

این خبر در حال تکمیل است.

سیام(1)1429**1572
کد N195520