رسوایی دیگری برای رژیم اشغالگر قدس؛

نامزد احتمالی جانشینی شیمون پرز به تجاوز جنسی متهم شد

سیاسی

وزیر نیروی رژیم صهیونیستی که نامزد احتمالی جانشینی شیمون پرز برای تصدی پست ریاست رژیم صهیونیستی است، با اتهام تجاوز جنسی به همکار سابق خود مواجه شده است.

وزیر نیروی رژیم صهیونیستی که نامزد احتمالی جانشینی شیمون پرز برای تصدی پست ریاست رژیم صهیونیستی است، با اتهام تجاوز جنسی به همکار سابق خود مواجه شده است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از پایگاه اینترنتی شبکه خبری الجزیرة، زنی که از سیلفان شالوم، وزیر نیروی رژیم صهیونیستی شکایت کرده است، پیش‌تر در دورانی که شالوم وزیر علوم این رژیم بود، برای وی کار می‌کرد و هم‌اکنون وی شکایتی به پلیس این رژیم ارائه داده است که در آن تاریخ این تجاوز صورت گرفته به سال 1999 برمی‌گردد.

پلیس رژیم صهیونیستی اعلام کرد که در خصوص اتهام‌های مطرح شده از سوی این وزیر اسرائیلی تحقیق خواهد کرد اما جزئیات بیشتری در این خصوص ارائه نداد.

این کارمند سابق در رژیم صهیونیستی در مصاحبه با رادیو ارتش این رژیم اعلام کرد، زمانی که شالوم از وی خواسته بود تا اسنادی را به اتاقش در یکی از هتل‌های قدس ببرد به وی تجاوز کرده است.

وی تصریح کرد: شالوم تلاش کرد تا من را برای انجام اقدامات شرم‌آور با خودش قانع کند اما من در آغاز با این اقدام موافقت نکردم اما نهایتا مجبور شدم تا دست به این کار بزنم.

شالوم به دلیل اینکه 10 سال از این رخداد گذشته است، اکنون از پیگرد قضایی در این خصوص مصون است. اما در عین حال پلیس رژیم صهیونیستی این شکایت را علیه وزیر نیروی این رژیم ثبت کرده است چرا که احتمال می‌رود زنان دیگری نیز قربانی اقدامات مشابهی از سوی شالوم شده باشند. این شکایت در زمان بدی برای شالوم مطرح شده است چرا که کنست (پارلمان رژیم صهیونیستی) خود را برای انتخاب جانشینی برای شیمون پرز، رئیس رژیم صهیونیستی در 14 ژوئن آتی آماده می‌کند.

شالوم که یکی از اعضای حزب راست‌گرای لیکود است، تاکنون رسما نامزدی خود را برای تصدی پست ریاست رژیم صهیونیستی اعلام نکرده است. اما رسانه‌ها گزارش دادند که وی در آستانه انجام این اقدام است. موشه کتساف، رئیس سابق رژیم صهیونیستی از دسامبر 2011 به اتهام تجاوز جنسی در حبس به سر می‌برد.

انتهای پیام

کد N194095