سیاستهای داخلی دولت از زبان وزیر کشور: ثبات اقتصادی و مهار تورم

ایسنا نوشت:

همزمان با نخستین روز از سال جدید، وزیر کشور و استاندار خراسان رضوی در جمع جانبازان مرکز توانبخشی امام خمینی (ره)، سرای سالمندان و شیر خوارگاه حضرت علی اصغر(ع) مشهد، حضور یافتند.

عبدالرضا رحمانی فضلی در جمع جانبازان مرکز توانبخشی امام خمینی (ره)، گفت: ما برای اعتلای اسلام، دستاوردهای انقلاب و صیانت از خون شهدا از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد و در این مسیر به دعای خیر و نفس مسیحایی جانبازان، نیازمندیم.

او گفت: توفیقات به دست آمده در نظام اسلامی مرهون خون پاک شهیدان است و ما به عنوان وارثان آن ها باید در راستای تحقق آرمان های متعالیشان تلاش کنیم.

وزیر کشور با بیان این که هر راهی خارج از مسیر ولایت، ضلالت و گمراهی است، گفت: استمرار و دوام انقلاب، در پیمودن خط نورانی ولایت است.

رحمانی فضلی در بخش دیگری از سخنانش به توفیقات کشورمان در عرصه ی دیپلماسی خارجی اشاره کرد و گفت: اقتدار جمهوری اسلامی و پافشاری بر حقوق مسلم مردم، باعث شد تا دشمن در شرایط مساوی پای میز مذاکره بنشیند.

او گفت: شرایط دشمن به گونه ای نیست که بخواهد چیزی را به ما تحمیل کند و ما نیز در راستای منویات مقام معظم رهبری از اصول و حقوق خودمان عدول نخواهیم کرد.

وزیر کشور عملکرد دولت تدبیر و امید در حوزه ی سیاست داخلی را نیز مثبت ارزیابی کرد و گفت:طی همین مدت کوتاه شاهد ثبات و رونق اقتصادی و کاهش نسبی تورم بوده ایم.

رحمانی فضلی با اشاره به نام گذاری سال از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی، گفت: توانمند سازی اقتصاد مبتنی بر رهنمود های مقام عظمای ولایت در خصوص اقتصاد مقاومتی و شعار سال و همچنین تقویت وحدت و انسجام از جمله مهمترین رویکردهای دولت در سال جاری ست.

 

23231

 

کد N192453