نماینده ای که در وزارت کشور بست نشست تا بیرونش کردند

رضا صابری, تحصن

برای اعلام این اعتراض روز گذشته به وزارت کشور رفتم تا با آقای وزیر صحبت کنم اما از ساعت2 بعداظهر روز گذشته تا 4 صبح هیچکس جواب مرا نداد.

فارس نوشت:

رضا صابری نماینده مردم آزادشهر و رامیان با اشاره به تغییر و تحولات جناحی و افراطی در حوزه انتخابیه‌اش، گفت: برای اعلام این اعتراض روز گذشته به وزارت کشور رفتم تا با آقای وزیر صحبت کنم اما از ساعت2 بعداظهر روز گذشته تا 4 صبح هیچکس جواب مرا نداد.

او گفت: بنده به نشانه اعتراض به دولت و وزیر کشور که دست به عزل و نصب‌های افراطی و جناحی زده است، گفتم تا زمانی که وزیر کشور پاسخگو نباشد در دفتر ایشان تحصن خواهم کرد.

صابری گفت: تا ساعت 4 صبح امروز(چهارشنبه) در دفتر وزیر کشور تحصن کردم اما آقایان آمدند و چراغ‌ها را خاموش کردند و گفتند «اگر 10 روز هم اینجا بمانی کسی پاسخگو نخواهد بود».

صابری با بیان اینکه «اگر بنده را از دفتر وزیر کشور بیرون نمی‌کردند تا زمان پاسخگوی وزیر کشور به تحصن خود ادامه می‌دادم»، گفت: قطعا به وزیر کشور و دولت به نمایندگی از مردم پاسخ خواهم گفت؛ اینها ادعای پاسخگویی دارند اما حتی معاونان وزیر کشور با اینجانب که در دفتر تحصن کرده بودم تماس نگرفتند.
کد N190210