کارگردان فیلم یوسف پیامبر : خرید اوراق وقف استفاده از امکانات دنیا برای آبادی آخرت‌مان است

یک کارگردان سینما و تلویزیون انتشار اوراق وقف برای تأسیس بیمارستان تخصصی سرطان را گامی در جهت عمومی سازی وقف دانست و گفت: خرید اوراق وقف استفاده از امکانات دنیا برای آبادی دنیای آخرت‌مان است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) فرج‌الله سلحشور، از کارگردانان سینما و تلویزیون وقف را قدمی در جهت ترویج ارزش‌ها و اعتقادات دینی توصیف کرد و افزود: وقف قالب‌های متنوعی به خود می‌گیرد ولی در نهایت در مسیر خشنودی خداوند و ارزش‌های مکتبی گام برمی‌دارد.

وی با بیان اینکه وقف گره‌گشای بسیاری از مشکلات و مرتفع کننده نیازهای جامعه از دیرباز تا کنون بوده است، عنوان کرد: وقف حتی در رفع مشکلات حوزه‌های علمیه و اماکن مقدس نیز نقش جدی داشته است.

این کارگردان سینما و تلویزیون ادامه داد: وقف می‌تواند بدون اینکه برای حوزه‌های علمیه وابستگی ایجاد کند به حل مشکلات آنان بیانجامد و یا به تحصیل فرزندان این سرزمین و درمان بیماران منجر شود.

سلحشور با تأکید بر اینکه امروزه وقف قالب‌های جدید و نیات بروزتری را پیش روی خود قرار داده است، اظهار کرد: عواید وقف می‌تواند به کمک انسان‌های نیازمند بیاید و برخی را از نزول گرفتن پول بازدارد.

وی انتشار اوراق وقف برای تأسیس بیمارستان تخصصی سرطان در شهرری را گامی در جهت عمومی سازی وقف دانست و گفت: خرید اوراق وقف استفاده از امکانات دنیا برای آبادی دنیای آخرتمان است.

سلحشور ضمن دعوت از تمامی هنرمندان و هنرپیشگان برای خرید اوراق وقف بیمارستان تخصصی سرطان گفت: مردم با زجرهایی که سرطان برای خانواده بیماران به همراه دارد آشنا هستند و در صورتی که به خوبی در جریان عرضه این اوراق قرار گیرند به طور حتم در این راه گام برمی‌دارند.

انتهای پیام

کد N189866