۰

کارگردان فیلم یوسف پیامبر : خرید اوراق وقف استفاده از امکانات دنیا برای آبادی آخرت‌مان است

  • ۱۳بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

یک کارگردان سینما و تلویزیون انتشار اوراق وقف برای تأسیس بیمارستان تخصصی سرطان را گامی در جهت عمومی سازی وقف دانست و گفت: خرید اوراق وقف استفاده از امکانات دنیا برای آبادی دنیای آخرت‌مان است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) فرج‌الله سلحشور، از کارگردانان سینما و تلویزیون وقف را قدمی در جهت ترویج ارزش‌ها و اعتقادات دینی توصیف کرد و افزود: وقف قالب‌های متنوعی به خود می‌گیرد ولی در نهایت در مسیر خشنودی خداوند و ارزش‌های مکتبی گام برمی‌دارد.

وی با بیان اینکه وقف گره‌گشای بسیاری از مشکلات و مرتفع کننده نیازهای جامعه از دیرباز تا کنون بوده است، عنوان کرد: وقف حتی در رفع مشکلات حوزه‌های علمیه و اماکن مقدس نیز نقش جدی داشته است.

این کارگردان سینما و تلویزیون ادامه داد: وقف می‌تواند بدون اینکه برای حوزه‌های علمیه وابستگی ایجاد کند به حل مشکلات آنان بیانجامد و یا به تحصیل فرزندان این سرزمین و درمان بیماران منجر شود.

سلحشور با تأکید بر اینکه امروزه وقف قالب‌های جدید و نیات بروزتری را پیش روی خود قرار داده است، اظهار کرد: عواید وقف می‌تواند به کمک انسان‌های نیازمند بیاید و برخی را از نزول گرفتن پول بازدارد.

وی انتشار اوراق وقف برای تأسیس بیمارستان تخصصی سرطان در شهرری را گامی در جهت عمومی سازی وقف دانست و گفت: خرید اوراق وقف استفاده از امکانات دنیا برای آبادی دنیای آخرتمان است.

سلحشور ضمن دعوت از تمامی هنرمندان و هنرپیشگان برای خرید اوراق وقف بیمارستان تخصصی سرطان گفت: مردم با زجرهایی که سرطان برای خانواده بیماران به همراه دارد آشنا هستند و در صورتی که به خوبی در جریان عرضه این اوراق قرار گیرند به طور حتم در این راه گام برمی‌دارند.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.