یک فعال دانشجویی:

مردم امسال نیز پایبندی خود به نظام جمهوری اسلامی را نشان دادند

دانشجويي,تشكل دانشجويي,سال 92

دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی گفت: مردم با حضور در پای صندوق‌های رأی بزرگترین اتفاق سال 92 را رقم زدند و پایبندی خود به نظام جمهوری اسلامی را نشان دادند.

محمدحسین روشنایی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، اظهار کرد: حماسه سیاسی مدنظر رهبری که به آن تاکید داشتند، برخلاف خواست همه جریان‌های سیاسی بیگانه و دشمنان با حضور مردم اتفاق افتاد که در ادامه نیز موفقیت مذاکرات ژنو به دست آمد.

وی در ادامه گفت: همچنین باید از حضور بسیار گسترده مردم در پاسداشت سالگرد انقلاب اسلامی در راهپیمایی 22 بهمن به عنوان حماسه دیگر نام برد.

این فعال دانشجویی با بیان اینکه "جمهوری اسلامی ایران روندی رو به جلو را طی می‌کند"، افزود: فضای جمهوری اسلامی با توجه به تحولات شدید منطقه و جریان‌های سیاسی که در خاورمیانه به‌پا شد، فضایی معقول است که نشان‌دهنده صلاحیت نظام است و می‌توان نتیجه گرفت که جمهوری اسلامی با رویکردی رو به جلو و پیشرفت‌کننده در حال ادامه راه است.

وی همچنین اظهار کرد: امیدوار هستیم مسئولان در سال آینده بحث‌های اقتصادی را که رهبری چند سالی است دنبال می‌کنند و نیاز جامعه نیز هست، پیگیری کنند و هرچه زودتر مردم در آسایش و راحتی قرار بگیرند.

انتهای پیام

کد N188442