یک فعال دانشجویی:

امسال مردم بار دیگر به مسئولان نظام اعتماد کردند/باید به دولت فرصت داد

دانشجويي,تشكل دانشجويي,سال 92

دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان دانشکده فنی و مهندسی باهنر شیراز گفت: سال 92 سالی بود که مردم یک بار دیگر به حرف‌های مسئولان نظام اهمیت دادند و به آنها اعتماد کردند.

دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان دانشکده فنی و مهندسی باهنر شیراز گفت: سال 92 سالی بود که مردم یک بار دیگر به حرف‌های مسئولان نظام اهمیت دادند و به آنها اعتماد کردند.

امیر پورکمالی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، افزود: در ابتدای سال 92 شعار حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی مطرح شد که موجب می‌شد مسئولان جهت کاری خود را بدانند، بویژه انتخابات سال 92 اهمیت زیادی داشت زیرا اولین انتخابات بعد از انتخابات سال 88 بود.

این فعال دانشجویی با بیان اینکه "در راستای تحقق حماسه سیاسی، مردم سهم خود را ادا کردند"، گفت: حماسه سیاسی باید توسط مردم و مسئولان صورت می‌گرفت. در انتخابات مردم سهم حماسه‌سازی خود را ادا کردند اما آنچنان که باید، این سهم از طرف مسئولان انجام نشد.

پورکمالی افزود: به طور مثال می‌بینیم رئیس‌جمهور منتخب مردم صحبتی می‌کند و مجلس دقیقاً برعکس آن را می‌گوید، وزیر خارجه ما نکته‌ای می‌گوید و سران نظامی آن را نقد می‌کنند. باید کمی به دولت فرصت داد تا فعالیت کند. تا زمانی که دولت، مجلسی‌ها و نظامی‌ها هماهنگ نشوند حماسه سیاسی واقعی اتفاق نمی‌افتد.

وی با اشاره به وضعیت اقتصادی کشور نیز گفت: شاید از لحاظ آمارها نرخ اقتصادی پایین آمده باشد اما در بازار قیمت‌های خرید برای مردم کاهش چندانی نیافته است. من فکر می‌کنم که باید نظارت دقیق شود و سطح درآمدی و سطح خرید مردم افزایش یابد.

این فعال دانشجویی با بیان اینکه "باید مسئولان با یکدیگر همصدا باشند"، اظهار کرد: اگر افرادی که در این کشور دارای مسئولیت‌های مهم هستند همصدا و همراه شوند، می‌توان امیدوار بود که جمهوری اسلامی روز به روز بیشتر پیشرفت کند.

انتهای پیام

کد N187609