ابراهیمی: شرایط سال 92 موجب رشد و ارتقاء سیاسی کشور شد/اقتصاد مقاومتی اجرایی شود

جامعه روحانيت مبارز,اقتصاد مقاومتی,سال 92

یک عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: در سال 92 از نظر سیاسی بهترین وضعیت را داشتیم، چراکه با حضور باشکوه و شایسته مردم در انتخابات ریاست جمهوری حماسه سیاسی محقق شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با اشاره به شرایط سیاسی کشور در سال 92 افزود: از سوی دیگر در 22 بهمن نیز حضور مردم یک حضور معنادار و چشمگیر و در راستای تکمیل حماسه سیاسی بود که مردم در انتخابات سال 92 ایجاد کردند.

وی با بیان اینکه "مجموعه اتفاقاتی که در سال 92 اتفاق افتاد موجب رشد، بالندگی و ارتقاء سیاسی کشور شد"، گفت: به نظر من در سال 93 مسئولان باید به دنبال تحقق حماسه اقتصادی از مسیر اقتصاد مقاومتی باشند.

این نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در سال آینده دولتمردان باید با همکاری سایر قوا و با برنامه‌ریزی دقیق در راستای تحقق حماسه اقتصادی حرکت کنند تا ان‌شاءالله مردم و کشور آثار تحقق حماسه اقتصادی را ببینند.

ابراهیمی با بیان اینکه "از نظر سیاسی شاهد ارتقاء کشور در سطح مناسبی هستیم"، گفت: در حال حاضر عمده مشکلات کشورمان مسائل اقتصادی و معیشتی مردم است و همه مردم می‌خواهند زندگی آبرومندانه‌ای داشته باشند. بنابراین همه باید با یک اراده قوی در راستای تحقق حماسه اقتصادی با تکیه بر اقتصاد مقاومتی حرکت کنیم.

انتهای پیام

کد N187413