یک فعال دانشجویی: اگر فضا به همین شکل پیش برود، سال 93 خوب خواهد بود

دانشجويي,تشكل دانشجويي,سال 92

دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد گفت: حضور مردم در انتخابات 24 خرداد امسال، حماسه سیاسی مدنظر رهبری را رقم زد.

دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد گفت: حضور مردم در انتخابات 24 خرداد امسال، حماسه سیاسی مدنظر رهبری را رقم زد.

محمد صابریان در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، اظهار کرد: تلاش جریان‌های سیاسی برای انتخابات و نامگذاری سال 92 به نام حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی، امید را به جریان سیاسی کشور تزریق کرد اما گاه دیده می‌شد که عده‌ای با بیان اینکه به دنبال احقاق حماسه سیاسی هستند، کارشکنی‌هایی انجام می‌دادند.

این فعال دانشجویی با اشاره به دوران پیش از انتخابات، گفت: بحث کاندیداتوری آقای هاشمی رفسنجانی، به جامعه امیدواری داد و با رد صلاحیت ایشان این امید از بین رفت اما حمایت برخی شخصیت‌های کشور از آقای روحانی موجب شد مردم این امید را در راه ایشان به خرج دهند و در 24 خرداد حماسه سیاسی را رقم بزنند.

صابریان با اشاره به تفاوت سال 92 با سال‌های قبل اظهار کرد: در سال 92 پایان دوره‌ای را شاهد بودیم که تمام خطوط قرمز را رد می‌کرد و ناراحتی و ناآرامی را در فضای سیاسی کشور ایجاد می‌کرد. این مهم‌ترین تفاوت سال 92 با چند سال قبل خود است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: اگر فضا به همین شکلی که هست پیش برود، سال 93 سال خوبی برای ما خواهد بود. اگر همه مردم و مسئولان خود را ملزم به رعایت اخلاق کنند، حتماً شرایط سیاسی خوبی را پیش‌بینی خواهیم کرد.

انتهای پیام

کد N187401