اعتراض و توصیه مطهری پس از سفر اشتون

علی مطهری

همانطوری که آنها اجازه نمی دهند ما در کشورشان همین کاری را که با ما کرده اند، انجام دهیم و با مخالفان آنها صحبت کنیم، پس باید بدانند که رفتار آنها نیز بسیار نادرست بوده است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تایید اعتراض به دیدار ˈکاترین اشتونˈ مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با برخی افراد، گفت: ما نیز نباید با برخی اقدامات به بیگانگان برای دخالت در امور داخلی کشورمان بهانه بدهیم.
به گزارش آفتاب به نقل از ایرنا؛ علی مطهری، با بیان اینکه اصل تذکر و اعتراض به دیدار اشتون با برخی از افراد بصورت مخفیانه «درست» است، افزود: البته من همیشه به رفتارهایی که با منتقدان می شود، اعتراض کرده ام، اما واقعا نوع رفتار مسوولان اتحادیه اروپایی را نیز نمی پذیرم که بخواهند وضعیت حقوق بشر ما را ارزیابی کنند.
نماینده مردم تهران،شمیرانات،اسلامشهر ادامه داد:همانطوری که آنها اجازه نمی دهند ما در کشورشان همین کاری را که با ما کرده اند، انجام دهیم و با مخالفان آنها صحبت کنیم، پس باید بدانند که رفتار آنها نیز بسیار نادرست بوده است.

مطهری خاطرنشان کرد: درست است که غربی ها در زمینه حقوق بشر مجرم هستند و آنها به خوبی حقوق ملت ها را رعایت نمی کنند، اما برخی اقدام ها به بیگانگان برای فشار به کشور ما بهانه می دهد.
کد N186236