نماینده شهریار:

سازمان‌های اقتصادی سیاست‌های اقتصاد مقاومتی را در سال 93 اجرایی کنند

نماینده مردم شهریار در مجلس شورای اسلامی آخرین نطق نمایندگان مجلس در سال 92 را ایراد کرد و طی آن تاکید کرد که وزرا و سازمان‌های اقتصادی شیوه‌های اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی را تبیین و آن را در سال 93 به نحو شایسته اجرایی کنند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، حسین گروسی در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز (دوشنبه) مجلس گفت: اگر امروز دولت تدبیر و امید با دیپلماسی فعال و موثر و مجلس با دیپلماسی پارلمانی، اجماع جهانی شکل گرفته توسط صهیونیسم و رژیم غاصب قدس را با عقلانیت و منطق به نفع خود رقم می‌زنند این موفقیت‌ها مرهون همراهی ملت بزرگ است.

وی ادامه داد: دشمنان ملت و کسانی که امروز دم از حقوق بشر می‌زنند فراموش کردند بعد از پیروزی انقلاب این دشمنان تروریسم‌ها را حمایت کرده، جنگ تحمیلی ر ا به ما تحمیل کرده و ده‌ها قطع‌نامه را طی دو دهه تهاجم فرهنگی برای شکست جمهوری اسلامی طراحی کردند.

گروسی خاطر نشان کرد: وقتی مردم سرافراز ایران اسلامی از این دسیسه‌ها بیرون آمدند تحریم‌های اقتصادی را به ما تحمیل کردند غافل از اینکه رهبر بزرگ انقلاب ده‌ها سال قبل فتنه را پیش‌بینی و سال‌ها را متناسب با دسیسه‌های این دشمنان نامگذاری کرده‌اند.

این نماینده مجلس در ادامه سال‌های نامگذاری شده توسط مقام معظم رهبری را برشمرد و گفت: امروز وزرا و سازمان‌های اقتصادی باید نحوه اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی را تبیین و در سال 93 به نحو شایسته آن را اجرایی کنند.

نماینده مردم شهریار در مجلس پیروزی تیم ملی کشتی آزاد را تبریک و گفت: از کسانی که پرچم جمهوری اسلامی ایران را بالاتر از پرچم روسیه و آمریکا به اهتزاز درآورند تشکر کرد.

وی با بیان اینکه توجه به دیپلماسی ورزشی در کنار دیپلماسی دولتی و دیپلماسی پارلمانی لزوم بالایی دارد از وزیر ورزش خواست با توجه به اینکه در سال آینده مسابقات جام جهانی در برزیل و مسابقات آسیایی در چین برگزار خواهد شد با اختصاص بودجه و توجه کافی مقدمات لازم برای پیروزی ورزشکاران و حفظ مقام‌های قهرمانی را فراهم آورد.

گروسی در ادامه به برخی از مشکلات حوزه انتخابیه‌اش پرداخت.

این نماینده مجلس از رئیس جمهور درخواست کرد به شهرستان‌های ملارد و شهریار سفر کرده و نسبت به وعده‌های انتخاباتی خود در سفر به این منطقه اقدام کند.

وی به راه‌اندازی ادارات کل در این منطقه که مقدمه تشکیل استان تهران غربی را فراهم می‌کند از دیگر درخواست‌های این نماینده مجلس بود. او همچنین از وزیر راه برای اجرایی شدن مصوبات اتصال مترو به شهریار و از وزیر بهداشت برای تکمیل بیمارستان امام خمینی(ره) تقاضای رسیدگی کرد.

انتهای پیام

کد N186224