نماینده مردم بروجن:

به نظر می‌رسد عوامل نظارتی در بازار زودتر از مردم به تعطیلات رفته‌اند

نماینده مردم بروجن در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در روزهای پایانی سال شاهد برخی از گرانفروشی‌ها و ضعف در برخورد با این پدیده هستیم که مشکلات زیادی را برای مردم مستضعف پدید آورده است و به نظر می‌رسد عوامل نظارتی در بازار زودتر از مردم به تعطیلات رفته‌اند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، سلطانی طی تذکر شفاهی خود در جلسه علنی امروز (دوشنبه) مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکل مدیریت آب در استان چهار محال و بختیاری گفت: استان چهار محال و بختیاری یکی از منابع تامین آب کشور بوده است اما چند سالی است با سوءمدیریت‌ها به سمت بحران پیش می‌رود و اگر نبود تدبیر مردم و مسئولین منطقه بحران پیش از این‌ها خود را نشان می‌داد.

وی تاکید کرد: اگر مسئولین دولت و وزارت نیرو برای رفع بحران و مهار مشکلات و اعطای حقوق مردم اقدام نکنند، نمی‌توان در مقابل درخواست مردم برای حقوق خود ایستادگی کرد و متاسفانه بسیاری از مشکلات به دلیل عدم توجه به طرح‌های منطقه‌ای است.

وی در تذکری دیگر خطاب به وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: بسیاری از پروژه‌های منطقه در بخش راهسازی و راه‌آهن به فراموشی سپرده شده است و لازم است هرچه سریعتر به آن رسیدگی شود. همچنین از دولت می‌خواهیم برای اتمام بیمارستان 220 تخت‌خوابی بروجن که نیاز مردم بسیاری از مناطق است، اقدام کند.

انتهای پیام

کد N186221