نماینده کاشمر در مجلس: برای تحقق اقتصاد مقاومتی باید غول بوروکراسی شکسته شود

مقاومت 92,اقتصاد مقاومتی

تهران – ایرنا - نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر بخواهیم اقتصاد مقاومتی سرعت پیدا کند، باید فرایندها شفاف و غول بروکراسی شکسته شود.

به گزارش خبرنگارسیاسی ایرنا، «محمد اسماعیل نیا» امروز (دوشنبه) در نطق میان دستور خود در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه غول بوروکراسی در نظام اداری اجازه نخواهد داد در اقتصاد مقاومتی سرعت پیدا کنیم، تاکید کرد: نظام اداری باید متحول شود.

وی ادامه داد: برای تحقق اقتصاد مقاومتی نظام بانکی ما کارآمد نیست و بعضی از کسانی که 10 میلیون وام گرفتند بیش از 60 میلیون تا الان پرداخت کرده اند و هنوز به نظام بانکی بدهکارند؛ این نظام بانکی اسلامی در شان این نظام و انقلاب نیست.

اسماعیلی نیا یادآور شد: از آقای وزیر اقتصاد خواستم و ایشان هم قبل از رای و بعد از آن قول دادند که طرح اصلاح نظام بانکی را که کمک به اقتصاد مقاومتی کند، بیاورند.

نماینده مردم کاشمر با بیان این که ما برای تحقق اقتصاد مقاومتی نیاز به بانک شایسته سالاری داریم ، افزود: تمام شایسته سالارانی که فراجناحی عمل کردند، شخصیت هایی کلیدی و موفق بودند و در چارچوب اعتدال عمل کردند که آنها باید دعوت شوند و این بانک تاسیس شود.

خبر در حال تکمیل است.

سیام**1058**1572
کد N186129