تظاهرات در حمایت از حضور بشار اسد در انتخابات آینده

دمشق,بشار اسد

تهران-ایرنا- گروهی از جوانان سوری در دمشق با برگزاری تظاهراتی از بشار اسد رییس جمهور سوریه خواستند تا برای بار سوم در انتخابات آتی ریاست جمهوری در این کشور کاندید شود.

به گزارش خبرگزاری یونایتدپرس، تظاهرکنندگان با در دست داشتن پرچم های سوریه و عکسهای بشار اسد در میدان السبع بحرات در مرکز پایتخت حمایت خود را از ارتش این کشور در نبرد علیه گروههای مسلح تروریست اعلام کردند.

جوانان پارچه نوشته هایی در دست داشتند که بر روی آنها نوشته شده بود ˈ دست در دست بشار اسد به پیش ˈ و ˈ خدا بشار و ارتش قهرمان ما ˈ و ˈ تو را انتخاب خواهیم کرد بشار ˈ .

تظاهرکنندگان شعارهایی از قبیل ˈ ما می خواهیم بگوییم که برای همیشه بشار اسد را می خواهیم ˈ و ˈ ملت سوریه خود می داند چه کسی را برگزیند ˈ و ˈ ما مردان تو هستیم ای بشار ˈ سر دادند.

براساس این گزارش،بشار اسد که دوران ریاست جمهوری وی در هفدهم ژوئیه آینده به پایان می رسد تاکنون بطور رسمی نامزدی خود را اعلام نکرده است اما در گفتگو با خبرگزاری فرانسه در ماه ژانویه گذشته تاکید کرد که به احتمال بسیار نامزد خواهد شد و تاکنون بارها تاکید کرده که اگر ملت بخواهد کاندید خواهد شد.

خاورم ** 1487 **1856
کد N185246