دادستان کرمانشاه:

هرگز مخالف شادی مردم نبوده و نیستیم

دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه گفت: به هیچ کسی اجازه نخواهیم داد که بخواهد برای گردشگران و مسافران نوروزی ایجاد مزاحمت کند.

دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه گفت: به هیچ کسی اجازه نخواهیم داد که بخواهد برای گردشگران و مسافران نوروزی ایجاد مزاحمت کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، مجتبی ملکی اظهار کرد: مهمترین هدف ما در دستگاه قضایی ایجاد امنیت و عدالت در جامعه است.

وی با اشاره به چهارشنبه آخر سال افزود: هرگز مخالف شادی مردم نبوده و نیستیم و هر زمانی که مردم احساس شادی بیشتری کنند ما هم شادتر خواهیم بود، اما نمی‌خواهیم که این شادی تبدیل به حوادث بد و ایجاد خسارات به افراد و اموال مردم شود.

دادستان کرمانشاه گفت: در چهارشنبه آخر سال با افرادی که ایجاد ناامنی کنند و حوادث ناگواری را بیافرینند برخورد جدی و قاطع خواهیم کرد و این افراد را تا پایان تعطیلات نوروز بازداشت می‌کنیم.

ملکی درباره مرخصی زندانیان در پایان سال، گفت: 400 نفر از زندانیانی که مشمول مرخصی نوروز شده‌اند در این ایام از زندان مرخص شده و تا 15 فروردین در کنار خانواده‌هایشان بسر خواهند برد.

وی یادآور شد: مردم خیالشان راحت باشد که در میان افراد مرخص شده از زندان مجرمین بحث سرقت وجود ندارد و این افراد عمدتا محکومان مالی هستند.

ملکی گفت: در ایام نوروز حضور فعال پلیس در تفرجگاه‌ها و اماکن گردشگری استان را خواهیم داشت و با هر فردی که بخواهد برای گردشگران و مسافران نوروزی ایجاد مزاحمت کند، برخورد جدی خواهیم کرد.

انتهای پیام

کد N185100