همزمان با شهادت حضرت فاطمه(س)

مسابقه بزرگ پیام یاس نبوی برگزار می‌شود

بمناسبت شهادت حضرت زهرا (س) معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امورخیریه، مسابقه بزرگ پیام یاس نبوی را با صدها جایزه ارزنده برگزار می‌کند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، ، مجتمع فرهنگی پژوهشی معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امورخیریه بمناسبت سالروز شهادت حضرت زهرا (س) و ویژه برنامه طرح سوگواره یاس نبوی که توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امورخیریه در جوار امامزادگان و بقاع متبرکه سراسر کشور برگزار خواهد شد، کتاب مسابقه پیام یاس نبوی 1393 را منتشر کرد.

براساس این گزارش، مسابقه ویژه پیام یاس نبوی نیز در انتهای این کتاب آمده است که علاقه‌مندان در صورت تمایل، با مطالعه کتاب و پاسخگویی به سوالات، می‌توانند با ارسال پاسخ نامه خود به آدرس‌های مندرج در توضیحات انتهای کتاب، در این مسابقه شرکت کنند.

مسابقه بزرگ آرامش بهاری در ایام نوروز برگزار می‌شود

بمناسبت عید نوروز و شروع تعطیلات آغاز سال 1393، معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امورخیریه مسابقه بزرگ آرامش بهاری را ویژه طرح نوروزی برگزار می‌کند.

مجتمع فرهنگی پژوهشی معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه بمناسبت عید نوروز و شروع تعطیلات آغاز سال 1393، کتابچه مسابقه آرامش بهاری را ویژه طرح نوروزی آرامش بهاری که توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امورخیریه در جوار امامزادگان و بقاع متبرکه سراسر کشور برگزار خواهد شد، منتشر کرد.

براساس این گزارش، در این کتابچه مطالبی چون «سالی که گذشت چه کردم؟»، «کوچه‌ها را آب و جارو کنید»، «امانه!!!»، «تا باشد از این رسم‌ها»،« لحظه‌ای توجه کن!» ، «خودسنجی بهتر از دیگرسنجی»، «زن هم گل است؛ اگر خود را در گلبرگ عفاف پنهان کند» و ... به چاپ رسیده است.

مسابقه ویژه آرامش بهاری نیز در انتهای این کتابچه است که علاقه مندان در صورت تمایل، با مطالعه کتابچه و پاسخگویی به سئوالات، می‌توانند با عدد گزینه‌های صحیح که به صورت یک عدد 15 رقمی از چپ به راست خواهد بود، به سامانه 100001151100 پیامک و در مسابقه فوق شرکت نمایند.

انتهای پیام

کد N184456