۰
در گفتگو با مهر مطرح شد؛

طرح استیضاح فانی، فرجی دانا و نعمت زاده آماده است/لاریجانی مخالف طرح سوال از ظریف در صحن علنی مجلس

  • ۱۷بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
مجلس

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی از آماده شدن طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش، وزیر علوم و  وزیر صنعت، معدن و تجارت برای جمع آوری امضاء و ارائه به هیأت رئیسه خبر داد.

شکرخدا موسوی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی مهر، از تهیه و تدوین طرح استیضاح سه وزیر دولت یازدهم خبر داد.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: تعدادی از اصولگرایان مجلس شورای اسلامی در حال تدوین طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش، وزیر علوم و وزیر صنعت، معدن و تجارت هستند.

وی ادامه داد: دلایل استیضاح به صورت متقن و دقیق نوشته شده و آماده جمع آوری امضاء و ارائه به هیأت رئیسه است.

وی با بیان اینکه تعداد زیادی از نمایندگان آماده امضای این سه طرح استیضاح هستند گفت: فانی و فرجی دانا به دلیل انتصاباتشان و نعمت زاده به دلیل برخی اقدامات مدیریتی و حضور آقازاده ها در وزارتخانه مورد انتقاد نمایندگان هستند.

وی با اشاره به سوالات زیاد نمایندگان از وزیر امور خارجه گفت: سوالات زیادی از ظریف در کمیسیون امنیت ملی مطرح است که حتی وزیر امور خارجه به آنها پاسخ نداده و این سوالات آماده ورود به صحن هستند.

موسوی تصریح کرد: انتقاد نمایندگان نسبت به اظهارات ظریف درخصوص دروغ هلوکاست، به رسمیت شناختن ضمنی رژیم صهیونیستی و دیدارهای مقامات اروپایی با محکومان فتنه از جمله این سوال هاست.

وی تأکید کرد: به نظر می رسد لاریجانی ریاست مجلس شورای اسلامی موافق نیست فعلا سوالی از وزیر امور خارجه در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی مطرح شود.

 

 

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.