متبریان فرقه بهاییت مقابل دفتر سازمان ملل تجمع می‌کنند

جمعی از متبریان فرقه بهاییت روز یک‌شنبه در مقابل دفتر سازمان ملل متحد در تهران تجمع می‌کنند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در بیانیه برگزارکنندگان این تجمع آمده است:

«فرقه ضاله بهاییت مساوی است با "تروریسم"؛ این نه یک ادعا بلکه یک واقعیت تاریخی است. این فرقه سرسپرده که مقر اصلی آن در اراضی اشغالی و تحت حمایت رژیم صهونیستی است با پیوند به این موجود نامشروع، از ابتدای شکل‌گیری تاکنون با ریختن خون‌ هزاران بی‌گناه ریشه دوانیده و امروز با مظلوم‌نمایی، ادعای حقوق بشر دارد.

به نظر می‌رسد در مجامع حقوق‌بشری جای مردم مظلوم ایران به عنوان شاکی و سران و تروریست‌های فرقه ضاله بهاییت به عنوان متشاکی عوض شده‌ است.

جنبه ضدحقوق‌بشری این فرقه ضاله، تنها به اعمال جنایات و ترورهای فیزیکی منحصر نمی‌شود بلکه حاکمیت یک برنامه‌ تشکیلاتی بر زندگی پیروان آن که آن‌ها را از کودکی تحت کنترل و تربیت ذهنی قرار داده و امکان هرگونه تحقیق و آزادی اندیشه را از ایشان سلب می‌کند، بعد دیگر جنایت ضدبشری این تشکیلات صهیونیستی است.

این فرقه هم‌چنین با آن‌دسته از بهاییانی که از این مسلک جدا شده و هدایت می‌یابند، به غیرانسانی‌ترین شکل ممکن از طرد گرفته تا ترور شخصیت، برخورد می‌کند و به این ترتیب رویکرد غیرانسانی خود را تکمیل می‌کند.

بر این اساس و در راستای محکومیت این جنایات و اعمال ضدانسانی، قرار است گروهی از متبریان و مستبصران از این فرقه ضاله به همراه دیگر اقشار و گروه‌های دغدغه‌مند و حامی حقوق‌بشر، تجمعی اعتراض‌آمیز در مقابل دفتر "سازمان ملل‌ متحد" در تهران برگزار کنند تا صدای اعتراض خود را به گوش مسوولان و جهانیان برسانند و نشان دهند که مظلوم‌نمایی‌های این فرقه در زمینه نقض حقوق اولیه انسانی شهروندان بهایی در ایران-که همواره سعی در بزرگ‌نمایی آن در رسانه‌ها را دارند-ادعایی بیش نیست.

تجمع مذکور به همت موسسه مطالعاتی "روشنگر"، ساعت 10:30 روز یک‌شنبه 25 اسفندماه1392 در مقابل دفتر سازمان ملل متحد در تهران برگزار خواهد شد.

قرار است شرکت‌کنندگان در پایان این تجمع با امضای طوماری، درخواست خود را مبنی بر رسیدگی به جنایات این فرقه تروریستی به مسوولان و نهادهای ذی‌ربط اعلام کنند.»

انتهای پیام

کد N182405