بیانیه جامعه انجمنهای اسلامی اصناف و بازار

جامعه انجمن‌های اسلامی اصناف و بازار در دفاع از استقلال و عزت ملی بیانیه‌ای منتشر کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در این بیانیه آمده است: اقدام خارج از عرف دیپلماتیک خانم اشتون در ملاقات با برخی از محکومین فتنه دخالت آشکار در امور داخلی و نقض قوانین بین المللی است.

پیش از اینهم تعدادی از نمایندگان پارلمانی اروپا همین اقدام غیر دیپلماتیک را مرتکب شدند.

اینکه برخی از مقامات اروپایی بیایند در کشور و بروند در یک سفارت اروپایی با یک یا چند محکوم امنیتی ملاقات کنند و مبلغی پول بدهند،چه معنی دارد.

وزارت خارجه و وزارت اطلاعات راجع به این موضوع باید به افکار عمومی پاسخگو باشد.

خانم اشتون و اتحادیه اروپا باید بدانند ایران،اوکراین نیست که آنها هر غلطی دلشان بخواهند بکنند.

مسئله حمایت غرب از سران فتنه و اهل فتنه و پذیرش ننگ پناهندگی به اجانب در قیام تاریخی 9 دی محکوم گردید. ملت هر وقت لازم بداند به این امر قیام می کند.

جامعه انجمنهای اسلامی اصناف و بازار ضمن سپاس از ائمه جمعه کشور،نخبگان آگاه دانشگاه و احزاب و گروه‌های اسلامی در محکوم کردن اقدام خانم اشتون اخطار می کند اگراین کارها تکرار شود با واکنش شدید روبرو خواهد شد.

همچنین جامعه انجمن‌های اسلامی اصناف و بازار اظهارات اخیر بان کی مون دبیر کل سازمان ملل در حمایت از سران فتنه را محکوم می کند و به ایشان هشدار می دهد، مقام و منزلت دبیر کل سازمان ملل را بیش از این به عنوان سخنگوی کاخ سفید فرو نکاهد.

همچنین به ایشان تذکر می دهیم در ایران احکام قرآن و حکم الهی قصاص حاکم است حکم قصاص حیات بخش است و برای مصونیت جامعه بشری آمده است. او حق ندارد در بیانیه سازمان ملل به این حکم اعتراض کند و بدیهی ترین حکم از احکام مسلمانان را به مسخره بگیرد.

دبیر کل سازمان ملل نباید به اعدام قاچاقچیان و کسانی که مرتکب قتل و غارت و بغی شده اند، اعتراض کند.دبیر کل سازمان ملل نباید منبع گزارشات خود را منافقین بداند . سازمان منافقین در ایران بیش از 17 هزار نفر از مردم بیگناه این کشور را ترور کرده است . شان دبیر کل سازمان ملل نیست که در یک بیانیه رسمی از تروریسم دفاع کند و یک دولت قانونی را زیر سوال ببرد.

جامعه انجمنهای اسلامی اصناف و بازار با اظهار تاسف از این اظهارات آنرا شدیدا محکوم می کند.

انتهای پیام

کد N182095