وزیر دفاع ایران: توان موشکی فلسطینی ها 1000 برابر شده است

فارس نوشت:

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح از احتمال الحاق زیرسطحی «فاتح» به یگان رزم نیروی دریایی ارتش در سوم خرداد سال آینده خبر داد.

سردار حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه زمان الحاق زیردریایی فاتح به یگان نیروی دریایی ارتش چه زمانی است، گفت: هم اکنون تست‌های لازم بر روی این زیردریایی انجام شده و در این تست‌ها، ایرادهای احتمالی را بررسی و رفع کرده‌ایم.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه سال آینده عملیات الحاق زیردریایی فاتح انجام خواهد شد، گفت: احتمالا سوم خرداد (سالروز عملیات فتح خرمشهر) الحاق این زیردریایی به ناوگان دریایی نیروهای مسلح را شاهد باشیم.

زیردریایی «فاتح» با وزن حدود 500 تُن، جدیدترین زیرسطحی ساخت جمهوری اسلامی ایران در کلاس نیمه‌سنگین است که می‌تواند توان رزم نداجا را به طرز چشمگیری افزایش دهد.

سردار دهقان در پاسخ به سؤال دیگری درباره توان موشکیمقاومت فلسطین در برابر تجاوزات اخیر رژیم صهیونیستی گفت: توان عملیاتی مقاومت در برابر رژیم صهیونیستی هزار برابر چیزی است که تاکنون انجام شده و با این محاسبه می‌توان قدرت پاسخگویی موشکی مقاومت را فهمید.

طی 4 روز اخیر و پس از ترور برخی فرماندهان مقاومت توسط رژیم صهیونیستی در غزه و کرانه باختری، نیروهای مقاومت تا کنون بیش از 150فروند موشک به سمت سرزمین‌های اشغالی شلیک کرده‌اند.

 

23231

 

کد N181740