سخنگوی فراکسیون رهروان ولایت:

کمیته ویژه اقتصاد مقاومتی مجلس به ریاست باهنر تشکیل می شود

صفر نعیمی

تهران- ایرنا- سخنگوی فراکسیون رهروان ولایت از تشکیل کمیته ویژه اقتصاد مقاومتی در مجلس به ریاست محمد رضا باهنر نایب رییس دوم مجلس شورای اسلامی خبر داد.

صفر نعیمی رز روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی ایرنا با اشاره به جلسه فوق العاده امروز فراکسیون رهروان ولایت، گفت: در این جلسه که با حضور علی لاریجانی رییس مجلس و محمد رضا باهنر نایب رییس دوم مجلس برگزار شد، مقرر شد هادی قوامی از سوی فراکسیون رهروان ولایت در این کمیته ویژه حضور یابد.

وی افزود: علی لاریجانی در این جلسه ضمن تسلیت شهادت حضرت زهرا (س)، گفت: اقدامات کمی و کیفی سال 92 فراکسیون رهروان باید جمع بندی شده و برنامه های سال 93این فراکسیون باید تنظیم شود.

وی ادامه داد: لاریجانی در این جلسه سفر حسن روحانی رییس جمهوری به عمان را سفری مثبت وخوب دانست و گفت: در این سفر هم از نظر مذاکرات و هم از نظر توافقات گازی اقدامات خوبی صورت گرفته است.

سخنگوی فراکسیون رهروان ولایت اضافه کرد: لاریجانی در این جلسه هم چنین گزارش احمد شهید درباره قاچاق مواد مخدر و مجازات قاچاقچیان مواد مخدر را در ایران ضد و نقیض دانست چرا که او معتقد به برخورد نکردن با قاچاقچیان و مجازات نکردن آنان است.

نعیمی رز خاطر نشان کرد: لاریجانی هم چنین اعلام کرد که در عرصه مذاکرت باید طوری عمل کنیم که نقطه ضعفی به دست دشمنان ندهیم.

وی گفت: آقای لاریجانی درمورد ورود هیات های پارلمانی به کشور هم بیان کرد که باید آن ها را تحت کنترل داشته باشیم.

سیام(4)*1429**9121**1535
کد N181196