انفجار در مزارع شبعا سه اسرائیلی را مجروح کرد/ گلوله باران جنوب لبنان

واحد مرکزی خبر نوشت:

بر اثر انفجار یک بمب در مرز لبنان سه سرباز اسرائیلی مجروح شدند 

شبکه تلویزیونی المنار  به نقل از روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحرونت اعلام کرد: بر اثر انفجار یک بمب در مزر لبنان سه سرباز اسرائیلی مجروح شدند. 

پس از این انفجار نیروهای امنیتی لبنان اعلام کردند ارتش رژیم صهیونیستی روز جمعه جنوب لبنان را گلوله باران کرد. 

از سوی دیگر، ارتش اسرائیل نیز این خبر را تایید کرده است. اسرائیلی ها اعلام کرده اند این اقدام آنها در واکنش به انفجار بمب در نزدیکی مرز فلسطین اشغالی با لبنان صورت گرفته است.
منابع لبنانی گفتند تعداد 10 راکت به نواحی غیر مسکونی در داخل خاک لبنان اصابت کردند. به گفته این منابع، این حملات راکتی تلفاتی به دنبال نداشته است.
به گزارش خبرگزاری فرانسه از مرجعیون، ارتش اسرائیل اعلام کرد: «ارتش اسرائیل در واکنش به انفجاری که علیه نیروهای این ارتش در نزدیکی مرز لبنان صورت گرفت،‌ یکی از مراکز متعلق به حزب الله لبنان را گلوله باران کرد.»
پیشتر رادیو ارتش اسرائیل اعلام کرده بود گلوله باران جنوب لبنان در واکنش به انفجار در مسیر نیروهای اسرائیلی انجام شده است.

شبکه دو تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد: انفجار بمب در منطقه زمین های کشاورزی شبعا حادثه ای خطرناک و استثنایی بود که پس از سالها آرامش در مرزهای لبنان اتفاق افتاد. این شبکه همچنین مدعی شد حزب الله لبنان عامل انفجار بمب در مسیر گشتی اسراییلی در مزارع شبعا است.

4949

 

کد N180907