اعضای بیست و هشتمین دوره هیات مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز مشخص شدند

سیاست داخلی

در این انتخابات دکتر علی نجفی توانا با یک هزار و 762 رای، محمد فرض پور ماچیانی با یک هزار و 719 رای و عیسی امینی با یک هزار و 580 رای به ترتیب بیشتری آرای این انتخابات را کسب کردند.

نتایج نهایی بیست و هشتمین دوره انتخابات هیات مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز اعلام شد.

شاپور منوچهری در گفت وگو با خبرنگار ایلنا با اعلام این مطلب گفت: بیست و هشتمین دوره انتخابات هیات مدیره کانون وکلای دادگستری روز پنج شنبه (22 اسفند) برگزار و 3 هزار و 447 نفر در این انتخابات شرکت کردند.

نائب رییس هیات مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز ادامه داد: در این انتخابات دکتر علی نجفی توانا با یک هزار و 762 رای، محمد فرض پور ماچیانی با یک هزار و 719 رای و عیسی امینی با یک هزار و 580 رای به ترتیب بیشتری آرای این انتخابات را کسب کردند.

وی افزود: دکتر عباس کریمی با یک هزار و 440 رای، سید محمد جندقی کرمانی پور با یک هزار و 434 رای، اسماعیل مصباح اسکویی با یک هزار و 427 رای، مرتضی شهبازی نیا با یک هزار و 326 رای، جلیل مالکی با یک هزار و 258 رای، نادر دیوسالار با یک هزار و 167 رای، حسین محمد نبی با یک هزار و 126 رای، عبدالله سمامی با هزار و 98 رای و محمدرضا کامیار با 988 رای با کسب آرای بیشتر نسبت به سایر نامزدها توانستند جزء اعضای اصلی بیشت و هشتمین دوره هیات مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز شوند.

منوچهری در مورد اعضای علی البدل بیست و هشتمین دوره هیات مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز نیز اظهار کرد: آقایان علی حامد توسلی، حسین احمدی لاکلایه، سیدمحمود علیزاده طباطبایی، علی کاکا افشار، اکبر سردارزاده و خانم میترا ضرابی به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.

نائب رییس کانون وکلای دادگستری مرکز با بیان اینکه بیست و هشتمین دوره هیات مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز از اردیبهشت ماه سال آینده کار خود را آغاز خواهد کرد، گفت: در این دوره از انتخابات انتظار می رفت که با وجود اینکه طی دو سال اخیر حدود 2 هزار نفر موفق به دریافت پروانه وکالت شده اند شاهد حضور بیشتر همکاران در این انتخابات باشیم که متاسفانه نسبت به دوره قبل که بیش از چهار هزار و 200 نفر شرکت کرده بودند، حضور کمتری را مشاهده کردیم.

کد N180894