روایت هاشمی از تصرف دانشگاه آزاد!

صرفاً جهت اطلاع

روایت عجیب آقای هاشمی رفسنجانی درباره تصرف دانشگاه آزاد و هواخوری اشتون وکتک خوری تصویربردار ما از سوژه های این هفته صرفا جهت اطلاع است.

به گزارش آفتاب به نقل از واحد مرکزي خبر ، صرفا جهت اطلاع این هفته با روایت یک اتفاق زشت در حاشیه بازدید خانم اشتون از میدان نقش جهان اصفهان آغاز شد . قضیه از این قرار بود که خانم اشتون که از صف طولانی ملاقات مقامات فعلی و قبلی و دیدارهای یواشکی در سفارت اتریش خسته شده بود و اومده بود هواخوری در میدان نقش جهان اصفهان . تصویربردار بی نوای واحد مرکزی خبر هم خیلی عادی داشت تصویربرداری میکرد که یکی از محافظان اشتون جلوی چشم مردم عادی و مهمانان خارجی ، در اعتراض به حضور تصویربردار ، یک مسافت طولانی رو دور میدان نقش جهان با حالتی بسیار زشت برای دستگیری آن می دود و کم کم کار به جاهای باریک میکشه و اسلحه خودش رو برای تصویربردار بیرون میکشه و مورد ضرب و شتمش قرار می ده . جل الخالق !


تا حالا حافظ واقعی محیط زیست رو دیدید. در برنامه مناظره شبکه یک که این هفته با موضوع حفاظت محیط زیست برگزار شد یکی از میهمانان از گرگ ها و خفاشها به روش خودش دفاع می کنه واز این که در برخی سریال ها چهره آدم بد به ظاهر گرگ نشان داده می شود یا به مرد بدکاره خفاش می گویند انتقاد میکنه. معتقده که خفاش بیچاره فقط پشه می خورد آدم کش که نیست.


شما خبر داشتید الاغ عزیز جزو گروه ده کالاهای وارداتی حساب می شده و جزو کالاهای لوکس بوده؟ پخش آهنگ الاغ عزیر کلاه قرمزی و چند تا کاریکاتور اهمیت قضیه رو نشون میده..


 به هر حال سیستم صوتی خفن، نعل اسپرت،پالان روکش چرم، رنگ پوست متالیک، افسار هیدرولیک این جیگر رو جزو کالاهای لوکس کرده
ما به واردات فرآورده های خونی نیاز داریم قبول اما چی شد یکهویی صد و خورده ای هزار یورو - فرآورده های خون انسانی از فرانسه وارد کردید؟!


این آمار کمسیون اروپاستا. چرا از فرانسه آخه مگه پرونده صدور خون های آلوده فرانسه به ایران در دهه شصت هنوز باز نیست؟!

اگر کسی می خواد ببخشه ببخشه اما لطفا حداقل فراموش نکنه...


و اما بشنوید از روایت جالب آقای هاشمی رفسنجانی درباره تصرف دانشگاه آزاد بدست نظام ! اقای هاشمی اخیرا در یک همایشی گفت ما اوایل انقلاب اساسنامه دانشگاه آزاد را با اقتباس از اساسنامه حسینیه ارشاد تدوین کردیم چون اینقدر محکم تدوین شده بود که رژیم شاه نمی توانست آن را تصرف کنه . هاشمی ادامه داد اما ما نمی دانستیم که نظام ما قویتر از آنهاست و می تواند تصرف کند .

حاج آقا حتما شوخی میکنید دیگه بله ؟ بله حتما مزاح میکنید . وگرنه ما یادمون نرفته اول انقلاب و سخنرانیهای شما در نماز جمعه رو که میگفتید همه چیمون برای نظام و انقلاب همه چیمون . 

موضوع جریمه های اشتباهی راهنمایی و رانندگی هم این هفته مشتری صرفا بود یه بنده خدایی ماشینش توی یه روز و یه ساعت و دقیقه مشخص 5 بار جریمه شده بود


همیشه استاد قرائتی  نکته ای گفت که خبرنگار ما بدنبال مستند سازی اش رفت (اینکه ازدواج دانشجویی دیگه دیر شده باید ازدواج دبیرستانی راه انداخت). خبرنگار ما رفته بود جشن ازدواج دانشجویی دید بعضی هاشون بچه داران اصلاً!


آمار کتک کاری پایتخت نشینان رو می دونید چند تاست . مسئول نظام پزشکی طبق آمار میگه : 89 هزار تهرانی امسال با هم درگیر شدند.یعنی روزی دویست و پنجاه تا کتک کاری -این تازه آمار اونهایی است که درگیر شدن و پرونده هم تشکیل دادنا  وگرنه کلی کتک کاری داریم تو این شهر بی دروپیکر که به کلانتری و پرونده ختم نشده


سایپا اسم محصول جدیدش رو گذاشته اس 300...آخه اسمه گذاشتید رو این محصول جدیدتون اس سیصد.. یادتون رفته اس سیصد ما رو با روس ها در انداخت و بدقولی کردند.ما هم خسته از این بداخلاقی  گفتیم که خودمون می سازیم این بود اس سیصدمون؟واقعا نکنه روسها  فکر کنند این همون سیستم پیچیده و پیشرفته پدافند هواییه ما اینجوریش کردیم...اسمه روش گذاشتی؟اس سیصد؟


فراموشی  وزیر صنعت و تجارت سوژه بعدی صرفا بود .. نعمت زاده در همایش حمایت از حقوق مصرف کننده در حال سخنرانیه که یه هو یکی از نکات برای حمایت از مصرف کننده که می خواست بگه یادش می ره .. آقا اینکه آدم فراموشی بگیره که اشکالی نداره .نکته اینجاست که چرا شما وقتی می خواین خبر از گرون کردن اجناس و کالاها بدید دچار این فراموشی شیرین نمیشید؟

بی درایتی در همایش معلولان . همایش تجلیل از معلولان و پله های سن که اصلا مناسب حال معلولانی که می رن روی سن تجلیل بشن نیست  ..پخش  تصاویر عجیب معلولان و تلاش شان و دردسرهایشان برای بالا رفتن از پله ها برای تقدیر.

نمی دانیم چهره سال از نگاه شما چه کسی است اما ما تندیس چهره سال صرفا جهت اطلاع را تقدیم میکنیم به مادران صبور این سرزمین ...به پدران زحمت کش میهن.. بر ما ببخشایید و حلالمان کنید..این آخرین صرفاً جهت اطلاع 92 بود ،مردم بابت تمام محبت هایتان ممنونیم ...
کد N179640