طاهری در نطق میان دستورمطرح کرد:

پیروی از الگوی علمی انقلاب اسلامی عامل شکست دشمن

مجلس

می‌طلبید که در تخصیص سبد کالا که فی‌نفسه کار خوبی بود در کیفیت و و کمیت و هم در روش توزیع آن با دقت و عدالت بیشتری عمل شود تا همه اقشار کم‌درآمد از جمله کارگران کشاورزان و زنان سرپرست خانوار و... مورد توجه قرار می‌گرفتند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن و مجلس گفت: بی‌تردید پیروی از الگوی علمی برآمده از درون و فرهنگ انقلابی‌اسلامی عامل شکست و عقب‌نشینی دشمن در جنگ اقتصادی خواهد بود

به گزارش ایلنا، الیاس طاهری در نشست علنی امروز مجلس در نطق میان دستور  گفت: ملتی که بر تمامی گزینه های روی میز تنها لبخند می زند و با حضور گسترده خود در تمامی صحنه های حماسه ای بزرگ خلق می‌کند زندگی شیرینی داشته باشند.

نماینده مردم اقلید در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بی‌تردید پیروی از الگوی علمی برآمده از درون و فرهنگ انقلابی‌اسلامی عامل شکست و عقب‌نشینی دشمن در جنگ اقتصادی خواهد بود. لازم است با تلاش در عدم وابستگی به نفت و توجه به سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و تقویت پول ملی کنترل تورم بازگرداندن آرامش به محیط کسب و کار و نگاه به درون و توجه به داشته‌های خود پیشرفت در این مسیر را تصریح کرده و تلاش شود تا آموزه‌های اجرایی اقتصاد مقاومتی شکوفا شود.

دبیر کمیسیون صنایع مجلس اضافه کرد: در برطرف کردن موانع داخلی و خارجی نباید فریفته لبخند دشمن شد چراکه دستاوردهای انرژی هسته‌ای آسان به دست نیامده و اگر خون شهیدان این عرصه نبود قطعا شرایط سرافرازانه امروز را نداشتیم. می‌طلبد که از این رهاورد به صورت انقلابی دفاع کرد و این داشته‌های عمیق را پاسداشت.

این نماینده مردم در مجلس نهم گفت: ضمن خسته نباشید به تیم مذاکره‌کنندگان هسته‌ای کشورمان از آنان درخواست می‌کنم که در مذاکرات آتی که با قدرتی که برآیند ملت بزرگ ایران و رهنمودهای رهبر عزیز و خون شهیدان است حاضر شوند و قطعا تضمین چرخه غنی‌سازی به منظور تامین سوخت نیروگاه‌ها جهت تامین نیازهای صلح‌آمیز داخلی کمترین انتظار از تیم مذاکره‌کننده و رزمندگان جبهه دیپلماسی است.

طاهری افزود: می‌طلبید که در تخصیص سبد کالا که فی‌نفسه کار خوبی بود در کیفیت و و کمیت و هم در روش توزیع آن با دقت و عدالت بیشتری عمل شود تا همه اقشار کم‌درآمد از جمله کارگران کشاورزان و زنان سرپرست خانوار و... مورد توجه قرار می‌گرفتند.

نماینده مردم اقلید در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در دولت می‌خواهم که در ایجاد فضای مطلوب مجازی کشور و جلوگیری از اشاعه فرهنگ ضددینی و اخلاقی در فضای مجازی نهایت تلاش را به عمل آورد و در خصوص حفظ شأن مادی و معنوی فرهنگی و نیز ایجاد اشتغال جدیت به خرج دهد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در پایان با اشاره به مشکلات حوزه انتخابی خود در بخش‌های مختلف از مسئولان خواستار رسیدگی به این مشکلات و حل آنها شد.

کد N178042