جعفرزاده در گفت‌وگو با ایسنا

در صورت ورود افراطیون به فراکسیون رهروان ولایت از این فراکسیون خارج می‌شویم

سیاسی

یک عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی گفت که در صورت ورود چهره‌های افراطی به این فراکسیون عده‌ای از اعضای فراکسیون رهروان ولایت از این فراکسیون خارج خواهد شد.

غلامعلی جفعرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: ظاهرا بعضی از گروهها و جناح‌ها در مجلس به دلیل مواضع خوب و مثبت فراکسیون رهروان ولایت و اینکه توانسته موفقیت‌هایی را برای خود کسب کنند مترصد این هستند که به مجموعه فراکسیون متصل شوند. ما از این موضوع استقبال می‌کنیم و این چیز بدی نیست.

وی افزود: اما چند چهره شاخص هستند که به عنوان افراطی شناخته می‌شوند به زعم ما کسانی هستند که روی مدار منطق حرکت نمی‌کنند اگر این چهره‌ها وارد فراکسیون رهروان ولایت شوند و بخواهند در کنار فراکسیون باشند مطمئنا من و تعدادی اعضای فراکسیون رهروان ولایت از این فراکسیون خارج خواهیم شد.

نماینده مردم رشت صریح کرد: فراکسیون رهروان ولایت باید مواضع اصولی خود را حفظ کند و هر کسی که بخواهد وارد فراکسیون شود باید معتقد به استراتژی و سیاست‌های فراکسیون باشد اینطور نباشد عده‌ای که تا دیروز بدترین الفاظ به کار ببرد نشست‌های فراکسیون رهروان ولایت را تحریم می‌کردند امروز در این فراکسیون وارد شوند شریک باشند قطعا ما این را نمی‌پسندیم.

انتهای پیام

کد N177733