طفره سخنگوی وزارت خارجه آمریکا از پاسخ به سوالی درباره ادعای دروغین رژیم صهیونیستی

سیاسی

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا از پاسخ به سوال خبرنگاری درباره ایران طفره رفت.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، جن ساکی، سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا در نشست مطبوعاتی در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره اظهارات روز سه‌شنبه مرضیه افخم، سخنگوی وزارت خارجه ایران درباره رد ادعای رژیم صهیونیستی مبنی بر توقیف کشتی ایرانی حامل اسلحه برای نوار غزه، گفت: من روز گذشته درباره این مساله به صورت مفصل صحبت کردم و اکنون حرف جدیدی برای گفتن ندارم. من فکر می‌کنم واقعیت‌ها درباره این مساله بیان شده است.

وی در ادامه در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه آیا شما شاهدی مبنی بر اینکه سلاح‌های ایرانی در این کشتی وجود داشته است، داشته‌اید؟ گفت: اسرائیلی‌ها در این باره وارد عمل شده‌اند. ما از نزدیک با اسرائیلی‌ها هماهنگ بوده و همکاری نزدیکی با یکدیگر داریم.

این خبرنگار که از پاسخ سخنگوی وزارت خارجه آمریکا قانع نشد، گفت: اما شما شاهد مستقلی برای خود در جهت نظارت بر این مساله دارید یا نه، جن ساکی با طفره رفتن از پاسخ به این سوال گفت: من اطلاعاتی بیش از این ندارم که در اختیار شما قرار دهم.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار دیگری درباره ادعای شبکه الجزیره مبنی بر گفت‌وگو با فردی به نام ابوالقاسم مصباحی درباره انفجار لاکربی مبنی بر اینکه مسئول این انفجار به جای لیبی، ایران بوده است، گفت:‌ من فکر نمی‌کنم و به این ادعا اهمیتی نداد.

انتهای پیام

کد N177455