در مجلس مطرح شد؛

انتقاد از انتصابات در استانداری مازندران/ طرح پزشک خانواده مردم را دچار مشکل کرده است

مجلس

نماینده مردم سوادکوه با انتقاد از انتصابات صورت گرفته در استانداری مازندران، گفت: یک روز ماندن استاندار مازندران در این استان، استان مازندران را به قهقرا می برد.

 به گزارش خبرنگار پارلمانی مهر، در جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی کمال علیپور نماینده مردم سوادکوه در تذکر شفاهی با اشاره به ملاقات خانم اشتون با برخی محکومان فتنه گفت: این همه وادادگی در وزارت امور خارجه جای تأسف دارد که موجب خدشه وجهه نظام است چرا باید دزدانه با محکومان فتنه ملاقات داشته باشند.

وی افزود: به رئیس جمهور درباره همه دغدغه های رهبری نسبت به اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی تذکر می دهم. متأسفانه نسبت به ماهیت صندوق توسعه ملی بی توجهی می شود، صندوق توسعه ملی برای حمایت از تولیدکنندگان است در حالی که 150نفر از تولیدکنندگان استان ما بخاطر ندانم کاری در این صندوق در بلاتکلیفی به سر می برند.

این نماینده مجلس ادامه داد: تذکر بعدی من به وزیر کشور نسبت به انتصابات افراد مساله دار در استانداری مازندران است.

علیپور ادامه داد: محکومان فتنه 88 در استانداری به سمت های مدیریتی منصوب می شوند، خود استاندار نیز زمانی که در وزارت کشاورزی بود مشکل داشت؛ یک روز ماندن این استاندار در استان مازندران این استان را به قهقرا می برد و  اگر وزیر کشور این موضوع را پیگیری نمی کند ما خود به قوه قضایی مراجعه کنیم.

این نماینده مجلس گفت: تذکر دیگر من به وزیر بهداشت و درمان درباره طرح پزشک خانواده است که به صورت پایلوت در مازندان در حال اجرا است، این طرح موجب مشکلات زیادی برای مردم شده و باید ادامه اجری آن متوقف شود.