۰
نوبخت در جمع خبرنگاران تشریح کرد:

آخرین تصمیمات دولت در آستانه سال 93

  • ۸بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
دولت

سخنگوی دولت با اشاره به آخرین مصوبات جلسه هیات وزیران گفت: با توجه به اینکه آخرین جلسات دولت در سال 92 در حال برگزاری است بعد از اینکه در خصوص تکمیل و تتمیم پرداخت های جاری و عمرانی تصمیم گیری کردیم برای جبران بخشی از خسارات مربوط به خشکسالی در هرمزگان و حوادثی که در گذشته در چهارمحال و بختیاری روی داده بود تصمیم گیری هایی شد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدباقر نوبخت در حاشیه جلسه امروز هیات دولت در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دولت مصوباتی برای تامین بخش خسارت های خشکسالی در هرمزگان و حوادث گذشته در چهارمحال و بختیاری داشت که برای پرداخت نقدی به صورت تسهیلات و اعتبارات تصمیم گیری شد.

وی افزود: همچنین تصمیم گیری هایی به منظور اجرای منظم و اثربخش اقتصاد مقاومتی از سوی دستگاه های اجرایی صورت گرفت و دولت تا پایان اسفندماه نقشه راه و نحوه اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی را ارایه خواهد کرد.

نوبخت تاکید کرد: دولت سیاست های  اقتصاد مقاومتی را در راستای توسعه کشور بسیار نافع و موثر می داند و اجرای آن را یک روز هم به تاخیر نخواهد انداخت و  تاخیر در این زمینه را جایز نمی داند.

وی همچنین به تصمیم هیات وزیران در خصوص توزیع اعتبارات تملک دارایی بین دستگاه های اجرایی اشاره کرد و گفت: معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور در خصوص توزیع این اعتبارات بین دستگاه های اجرایی اقدام خواهد کرد.

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.