دلخوری یک عضو کمیسیون تلفیق از انتقادات غیرمنصفانه به تلفیق

یک عضو کمیسیون تلفیق بودجه 93 نسبت به انتقادات غیرمنصفانه مخالفان ترکیب فعلی کمیسیون تلفیق اعتراض کرد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، غلامعملی جعفرزاده با استناد به بند 11 ماده 24 گفت: ما نسبت به حفظ شأن مجلس قسم خورده‌ایم اکنون ماده 45 آئین‌نامه داخلی مجلس در خصوص ترکیب اعضای کمیسیون تلفیق در دستور کار مجلس قرار دارد اما تذکر مجلس به مخالفانی است که در مخالفت با فوریت مطالب نادرستی را نسبت به کمیسیون تلفیق بیان کردند.

نماینده مردم رشت تصریح کرد: در بیان مخالفت با ماده 45 و ترکیب اعضای کمیسیون تلفیق حرفی نیست اما مخالفان محترم تعرضاتی را به اعضای کمیسیون داشته‌اند. نمی‌دانم افزایش تعداد اعضای کمیسیون‌های تخصصی از دو به سه نفر در کمیسیون تلفیق چه دردی را دوا خواهد کرد.

جعفرزاده با اشاره به مطالب مطرح شده توسط مخالفان ضمن نادرست خواندن این مطالب گفت: برخی مخالفان گفته‌اند که مگر سواد اعضای تلفیق چقدر است. به این دوستان باید گفت که حداقل سواد اعضای تلفیق کارشناسی ارشد است.

وی ادامه داد: در جای دیگری گفته شد که کمیسیون تلفیق ظلم کرد. کمیسیونی که بین سه تا پنج شیفت در روز آن هم طی 63 روز کاری لایحه بودجه را بررسی کرد چه ظلمی می‌تواند انجام داده باشد؟ آیا این سخنان دستمزد این تلاش‌هاست؟

وی از مخالفان پرسید: مگر اشکال کمیسیون تلفیق در تعداد اعضاست؟ اشکال کمیسیون تلفیق در نامه رئیس مجلس به رئیس جمهور بیان شده است.

لاریجانی در پاسخ به تذکر این عضو کمیسیون تلفیق بودجه 93 گفت: دوستان توجه داشته باشند در بیان مطالب‌شان نسبت به کمیسیون تلفیق درست و مودبانه سخن بگویند.

وی افزود: البته بنده چندین بار از عملکرد کمیسیون تلفیق تشکر کردم. اکنون نیز تلاش شبانه روزی این دوستان را پاس می‌دارم.

انتهای پیام

کد N176493