درخواست برادر مرزبان ربوده شده بجنوردی از مسئولان یک هفته قبل از تولد وی

ایسنا نوشت:

برادر یکی از مرزبانان ربوده شده ایرانی از مسوولان خواست برای آزادی هرچه سریع‌تر گروگان‌ها و رهایی خانواده‌های‌شان از نگرانی اقدام کنند.

ایوب حضرتی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: یک ماهی که از زمان ناپدید شدن برادرم و هم‌رزمانش در مرز می‌گذرد، به اندازه سال‌ها بر پدر و مادر و دیگر اعضای خانواده‌ام سخت گذشته است.

او ادامه داد: در حال حاضر پدر و مادرم که هر دو بیش از ۵۰ سال سن دارند در وضعیت روحی بدی قرار دارند و مادرم همه روز را با دلتنگی، انتظار و گریه می‌گذراند.

حضرتی با اشاره به احوال‌پرسی جعفری، نماینده مردم بجنورد در مجلس از پدر و مادرش افزود: از مسوولان می‌خواهیم که تمام تلاش خود را برای آزادی گروگان‌ها به‌کار گیرند.

وی با ذکر این که رامین به عنوان سومین پسر خانواده ۲۱ سال سن دارد ادامه داد: برادرم رامین دوره آموزشی خود را در بیرجند گذرانده بود و سپس به مرز سیستان و بلوچستان اعزام شد و الان هم ۱۰ ماهه از خدمت سربازی او می‌گذرد.

به گزارش ایسنا رامین حضرتی یکی از ربوده شدگان مرزی متولد و ساکن روستای گودالی سلاخی در ۱۸ کیلومتری بجنورد است.

گفتنی است مادر این مرزبان ربوده شده در گفت‌وگو با یکی از رسانه‌های محلی گفته بود بیست و هفتم اسفند روز تولد رامین است، پسرم امسال تازه بیست سالش تمام می‌شود و دلم می‌خواهد روز تولدش کنارمان باشد.

 

45503

کد N175783