شرط کمیسیون فرهنگی برای جلوگیری از طرح سوال از وزیر کشور در صحن علنی

سیاسی

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از پیشنهاد این کمیسیون برای ساخت و پخش نماهنگ و انیمیشن در صداوسیما برای ترویج حجاب و عفاف خبر داد.

سیدعلی طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) با اشاره به جلسه امروز کمیسیون فرهنگی گفت: وزیر کشور جهت پاسخگویی به سوال آقایان مطهری و موسوی لارگانی درخصوص حجاب و عفاف در جلسه امروز حاضر شد.

وی ادامه داد: پس از بررسی سوالات و توضیحات وزیر کشور، نمایندگان از پاسخ‌ها قانع نشدند که کمیسیون فرهنگی پیشنهادی ارائه کرد تا سوالات به صحن علنی نرود.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: پیشنهاد این بود که کار مشترکی میان وزارت کشور، ناجا و صداوسیما اجرا شود.

طاهری در ادامه توضیح داد: بنا شد در ساعات پربیننده تلویزیون، نماهنگ‌ها و انیمیشن‌هایی درخصوص حجاب و عفاف، هشدارها و قوانین مربوط به آنها ساخته و پخش شود که اگر شاهد آثار آن در جامعه بودیم، سوالات از وزیر ملغا بماند در غیر این صورت به هیات رییسه ارسال می‌شود.

وی در پایان گفت: وزارت کشور باید موضوع را پیگیری کند، البته صداوسیما قطعا با مشکل بودجه در ساخت چنین انیمیشن‌هایی مواجه خواهند بود.

انتهای پیام

کد N175568