۰
برای بررسی عملکرد دولت در حوزه اقوام و مذاهب؛

جمعی از نمایندگان ادوار مجلس خواستار دیدار با روحانی شدند

  • ۱۴بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

یک نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی از درخواست جمعی از نمایندگان ادوار مجلس برای دیدار با حسن روحانی رییس‌جمهور برای ارزیابی عملکرد دولت در حوزه اقوام و مذاهب خبر داد.

محمد محمدرضایی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به جلسه عصر امروز (سه شنبه)جمعی از نمایندگان ادوار مجلس از استان‌های سیستان و بلوچستان، کرمانشاه و قزوین،‌ گفت: در این جلسه عملکرد دولت در حوزه اقوام و مذاهب مورد بحث و بررسی قرار گرفت و تغییرات مدیریتی اعمال شده در استان سیستان و بلوچستان به ویژه سپردن مسئولیت به بانوان، اقوام و اهل سنت نسبت به سایر استان‌ها رضایت‌بخش ارزیابی شد.

وی افزود: نمایندگان ادوار آذربایجان غربی نیز گفتند که استانداری این استان اقداماتی را برای سپردن مسئولیت‌هایی به اهل سنت و بانوان در دستور کار دارد.

این نماینده ادوار مجلس یادآور شد: در این جلسه همچنین گلایه‌ای وجود داشت که در بدنه دولت کسانی هستند که اعتقاد چندانی به بیانیه 20 ماده‌ای حقوق اقوام ندارند و در راستای منویات رییس‌جمهور نیز حرکت نمی‌کنند. همچنین عملکرد آقای یونسی نیز مورد نقد قرار گرفت و این گلایه وجود داشت حتی کسانی که تدوین‌کننده بیانیه اقوام در ستاد انتخاباتی آقای روحانی بودند به حاشیه رانده شدند.

محمدرضایی در پایان گفت که در این جلسه نمایندگان ادوار و فعالان سیاسی اقوام در نامه‌ای خطاب به علی یونسی دستیار ویژه رییس‌جمهور در امور اقوام و مذاهب خواستار دیدار با حسن روحانی رییس‌جمهور برای بررسی عملکرد دولت در حوزه اقوام و مذاهب شدند.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.