سردار سلامی: می توانیم همه نقاط مورد سلطه رژیم صهیونیستی را ویران کنیم

سردار سلامی

تهران - ایرنا - جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: ما امروز می توانیم همه نقاط مورد سلطه رژیم صهیونیستی را با هر حجمی از آتش ویران کنیم.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، سردار «حسن سلامی» امروز (سه شنبه) در همایش بین المللی نقش اسلام در هندسه قدرت جهانی اظهار داشت: چیزی که این انبساط قدرت و این توانایی را داده که بتوانیم از فاصله هزار و چند صد کیلومتری رژیم صهیونیستی را هدف قراردهیم، قدرت و توانایی برگرفته از اسلام است.

وی افزود: اسلام نقطه قوتی است که ارزش های خفته، منجمد شده و پنهان را احیا می کند. همین امروز برخی کشورها هستند که توپخانه های آنها می تواند شهرهای رژیم صهیونیستی را زیر آتش بگیرد اما آنها به دلیل محروم بودن از ایمان و اسلام واقعی، به عنوان لنگرگاه امن و جناح دار تامین منافع رژیم صهیونیستی عمل می کنند.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران اظهارداشت: اگر امروز آرمان ما درست مثل آرمان های ملت فلسطین است و دوست داریم در راه آرمان ملت فلسطین فدا شویم، این فقط و فقط به برکت اسلام است و قدرت ایمان و اسلام است که این نیرو و انگیزه را به ما می دهد که ظرفیت های لازم را برای انهدام رژیم صهیونیستی از فاصله هزار و چندصد کیلومتر آن طرف تر فراهم کنیم و قصدمان برای روز حادثه روی ماشه باشد.

وی اسلام را منبع غنی قدرت مسلمانان و وحدت را نیز عنصر اصلی احیا بخش ظرفیت های جهان اسلام دانست.

خبر در حال تکمیل است.

سیام(3)**1723**9132
کد N174761