حاشیه های خواندنی از هواپیمای ناپدیدشده مالزیایی

هواپیما

کوالالامپور – ایرنا – ناپدیدشدن پرواز ام.اچ 370 مالیزیا ایرلاین در مسیر کوالالامپور به پکن با 239 مسافر و خدمه با حاشیه های جالبی در عرصه رسانه ای همراه شده است.

به گزارش ایرنا، یک پیشگوی مالزیایی در زمانی که نیروهای امدادگر و نظامی 9 کشور به مدت چهار روز در حال انجام عملیات برای یافتن اثری از این هواپیما هستند، اعلام کرد می تواند موقعیت هواپیما را شناسایی کند.

ˈماهاگورو ابراهیم مت زینˈ مدعی شد هواپیمای گمشده توسط جن ها ربوده شده و یک شیء بزرگ سیاه رنگ بر فراز محل سقوط هواپیما در حال پرواز است.

خبرگزاری برناما گزارش داد که این مرد مدعی شده است توسط یکی از مقامات ارشد دولت برای پیش بینی موقعیت هواپیما دعوت شده است.

وی در فرودگاه بین المللی کوالالامپور گفت که از بامبو و قلاب ماهیگیری برای شناسایی موقعیت هواپیما استفاده می کند.

وی پس از خواندن دعا گفت که به دلیل سیاهی چشمش پیش بینی می کند هواپیما در آب سقوط کرده است اما اطلاعات دقیق تر را تا دو روز آینده اعلام می کند.

**

از سوی دیگر فردی به نام ˈفتحی عبدالهادیˈ از اهالی منطقه ای به نام ˈکامپونگ مادوکˈ در ایالت کلانتان مالزی مدعی شد سقوط یک شیء نورانی را هنگام سقوط به دریا در ساعت یک و 45 دقیقه بامداد شنبه مشاهده کرده است.

به نوشته ˈنیو استریت تایمزˈ، این فرد 29 ساله گفت این شیء نورانی به مدت پنج دقیقه در حال سقوط در منطقه بانچوک در شمال شرقی مالزی در نزدیکی اقیانوس آرام دیده شده است.

**

یک فرد نیجریه ای با نام ˈتی. بی جاشوآˈ نیز در فیلمی که در شبکه های ویدیویی انتشار یافته مدعی است سقوط این هواپیمای مالزیایی را پیش بینی کرده است.

وی در یک پیش بینی در 28 ژوئیه سال گذشته میلادی (ششم مرداد سال 92) در مورد سقوط یک فروند هواپیمای آسیایی با بیش از 200 سرنشین اظهارنگرانی کرده و هشدار داده است.

وی در این فیلم پیش بینی کرده است این هواپیما مدتی پس از برخاستن از فرودگاه دچار سانحه می شود و برای این ملت دعا کرد.

این ویدیو تاکنون بیش از 228 هزار بازدیدکننده داشته است.

آساق**د.م**1611
کد N174279