موشه یعالون:

آمریکا برای ایران همچنان "شیطان بزرگ" است

ایران در جهان

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی با تکرار ادعاهای پیشین مقامات تل آویو علیه ایران، گفت این کشور آمریکا را "شیطان بزرگ" می داند و به مقابله با آن ادامه خواهد داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از جروزالم پست، "موشه یعالون" وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در ادامه اظهارات ضدایرانی مقامات این رژیم، ایران را متهم به حمایت از تروریسم در منطقه کرد. وی که در حاشیه یک نمایشگاه نظامی در ایلات سخن می گفت بدون اشاره به جنگ افروزی ها و جنایات رژیم صهیونیستی طی شش دهه اشغال اراضی فلسطین مدعی شد در درگیری های کشورهای منطقه از افغانستان گرفته تا لبنان و نیز نوار غزه نشانه های حضور ایران دیده می شود.

یعالون در ادامه اظهارات خود خشم تل آویو را از توافق ایران با کشورهای غربی بر سر برنامه هسته ای به نمایش گذاشت و گفت: ایران در پشت لبخند و رفتار دوستانه خود، یک نظام مهاجم است. به ادعای وی ایران از سفارت خانه های خود در آسیا و آمریکای جنوبی برای انتقال تجهیزات نظامی استفاده می کند.

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی با بیان این که تحولات دهه های اخیر تغییری در آرمان های ایران نداده و این کشور همچنان به دنبال صادر کردن انقلاب و مقابله با رژیم های غرب گرا در منطقه است تاکید کرد: ایران به آمریکا همچنان به عنوان "شیطان بزرگ" می نگرد و به مقابله با این کشور و فرهنگ غربی با سردمداری واشنگتن ادامه می دهد.

وی از ادامه برنامه نظامی و موشکی ایران ابزار نگرانی کرد و اظهار داشت رژیم صهیونیستی برای مقابله با تهدیدهای موجود آمادگی دفاع از خود را در هر شرایطی دارد.