سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ خبر داد: بررسی اخراج دانشمندان هسته‌ای/ وزیران صنعت و ارشاد به کمیسیون می‌آیند

تسنیم نوشت:

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس گفت: با توجه به شکایاتی که از سازمان انرژی اتمی مبنی بر اخراج و جا به جایی تعدادی از نیروها انجام شده این کمیسیون موضوع را بررسی می‌کند.

مصطفی افضلی فرد در گفت و گو با خبرنگار تسنیم اظهار کرد: با توجه به شکایت‌هایی که افراد حقیقی و حقوقی انجام داده‌اند ما این موضوع را مورد رسیدگی قرار داده‌ایم و با دعوت از صالحی به کمیسیون اصل ۹۰ حقایق در این زمینه را مورد توجه و دقت نظر قرار می‌دهیم.

وی تصریح کرد: ما برخی مستندات را در این زمینه جمع‌بندی کردیم و قرار است حول محور مطرح شده توضیحات لازم را از صالحی دریافت کنیم تا به صورت شفاف و روشن تصمیم‌گیری‌ها انجام شود.

افضلی فرد در مورد دیگر پرونده‌های مطرح در کمیسیون اصل ۹۰ مجلس گفت: با توجه به شکایاتی که از دو وزیر صنعت، معدن و تجارت و ارشاد اسلامی انجام شده تا پایان سال قرار است این دو وزیر در کمیسیون اصل ۹۰ حضور پیدا کنند تا به شکایات آن‌ها رسیدگی شود که این شکایت در مورد هجمه به مقدسات و گله‌مندی ه‌ی مردم در مورد توزیع نامناسب سبد کالا بود که سبب خدشه‌دار شدن عزت و کرامت مردم و سوء استفاده برخی از رسانه‌ها شده است.

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس در مورد اظهارات یکی از اصلاح‌طلبان در همدان و توهین به مقدسات بیان کرد: ما چنین اقداماتی را محکوم می‌کنیم و معتقدیم دوران تندروی اصلاح‌طلبان به سر آمده و هرگز دولت یازدهم اجازه نمی‌دهد با شعار اعتدال عده‌ای دامن جامعه را با برخی حرکت‌ها و تندروی‌ها آلوده کنند.

وی اظهار کرد: به طور قطع دستگاه قضایی با این جرایم برخورد می‌کند و اجازه نمی‌دهد فرهنگ ارزشی و اصالت جامعه ما از این لحاظ آسیب ببیند.

 

45503

کد N173056