معاون ستادکل نیروهای مسلح:

اجازه دخالت غرب در امور داخلی ایران را نمی‌دهیم

راهیان نور,دفاع,امنیت,ستاد کل نیروهای مسلح

همشهری آنلاین: معاون ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به سوابق دخالت غربی ها در امور داخلی ایران و تلاش برخی نمایندگان و مقامات آنان برای استفاده از فرصت های دیپلماتیک برای دیدار با مجرمین و محکومین ضدانقلاب در کشور،گفت: تحت هیچ بهانه ای اجازه دخالت غرب در امور داخلی ایران را نمی دهیم.

دفاع > امنیت- همشهری آنلاین:
معاون ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به سوابق دخالت غربی ها در امور داخلی ایران و تلاش برخی نمایندگان و مقامات آنان برای استفاده از فرصت های دیپلماتیک برای دیدار با مجرمین و محکومین ضدانقلاب در کشور،گفت: تحت هیچ بهانه ای اجازه دخالت غرب در امور داخلی ایران را نمی دهیم.

به گزارش ایرنا، سردار سرتیپ پاسدارˈ سیدمسعود جزایریˈ که به مناسبت آغاز بکار کاروان‌های راهیان نور و بازدید از تعدادی یادمان های دفاع مقدس و در واکنش به دیدارهای ˈ کاترین اشتونˈ مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا، افزود: مسئولین مربوط باید مراقبت کنند که طرف های مذاکره کننده از محدوده های تعیین شده عبور نکنند.

معاون ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به دیدار فرستاده اتحادیه اروپا با تعدادی از زنان ایرانی در مورد حقوق بشر، گفت: ملاقات اشتون با برخی افراد معلوم الحال به منزله نقض قوانین دیپلماسی و مقدمه سازی برای دخالت های بعدی در امور کشور است.

وی اظهارداشت: بهتر است اشتون در فکر بر طرف کردن مشکلات حقوق زنان در اتحادیه اروپا باشد.

معاون ستادکل نیروهای مسلح در ادامه با اشاره به آغاز بکار کاروان های راهیان نور گفت: حضور خانم های دانش آموز و دانشجو و سایرین در کاروان های راهیان نور به طور چشمگیری نسبت به گذشته افزایش داشته و ایستادگی جامعه زنان ایرانی برای حفظ ارزش های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ستودنی است.

سردار جزایری همچنین افزود: سطح آگاهی های جامعه زنان متعهد و متدین ایران بسیار بالاست و چنانچه برنامه ریزی مناسب بعمل آید، الگوی زنان جهان خواهند شد.