رئیس سازمان اوقاف:

راه نجات اقتصاد کشور عمل به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است

سازمان اوقاف,اقتصاد مقاومتی

نماینده ولی فقیه در سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: راه نجات اقتصاد کشور، توجه و عمل به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی ابلاغ شده از سوی رهبر معظم انقلاب است.

نماینده ولی فقیه در سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: راه نجات اقتصاد کشور، توجه و عمل به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی ابلاغ شده از سوی رهبر معظم انقلاب است.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، حجت‌الاسلام والمسلمین علی محمدی در همایش مدیران و معاونان سازمان اوقاف و ادارات کل اوقاف، ضمن تقدیر از تلاش‌ها و زحمات مجموعه مدیران و کارکنان سازمان اوقاف، اولویت این سازمان در سال آینده را جهاد اقتصادی دانست و افزود: مجموعه مدیران سازمان اوقاف باید به این فکر باشند که از سرمایه‌ای که خداوند در اختیار آنها قرار داده است، تولید ثروت کنند.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری درخصوص جهاد اقتصادی خواستار آن شد که فعالیت مدیران سازمان اوقاف در این راستا باشد.

محمدی خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری در مورد تحریم‌ها و فشارهای اقتصادی دشمن، اصطلاح جنگ تحمیلی اقتصادی را به کار بردند که باید با مقاومت اقتصادی و جهاد اقتصادی با آن مقابله کرد و سازمان اوقاف به سهم خود باید برای آن فکر کند و سیاست گذاری، سرمایه گذاری و اقدامات لازم را در این زمینه انجام دهد.

وی تصریح کرد: همانگونه که در جنگ نظامی باید شبانه روزی تلاش کرد در جنگ اقتصادی نیز نمی‌توان به صورت معمولی فعالیت کرد بلکه باید باید روحیه جهادی داشت و شبانه روزی تلاش کرد.

نماینده ولی فقیه در سازمان اوقاف و امور خیریه در پایان با اشاره به ابلاغ سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی از سوی مقام معظم رهبری خاطرنشان کرد: مهمترین چیزی که ما را در این راه یاری می‌کند داشتن روحیه جهادی است.

انتهای پیام

کد N172920