در آستانه تعطیلات سال نو و آغاز سفرهای نوروزی صورت گرفت؛

بازدید معاون سازمان بازرسی كل كشور از مركز مدیریت راه‌های كشور

سیاست داخلی

معاون امور تولید و توسعه سازمان بازرسی كل كشور، اطلاع‌رسانی شفاف و به موقع به مخاطبین را امری مهم برشمرد و افزود: اطلاع‌رسانی شفاف و به موقع، علاوه بر كاهش هزینه‌های سفر و دغدغه‌های فكری، آرامش روحی كاربران جاده‌ای را به همراه دارد.

در آستانه تعطیلات سال نو و آغاز سفرهای نوروزی، محمد جواد حشمتی معاون نظارت و بازرسی امور تولید و توسعه سازمان بازرسی كل كشور از مركز مدیریت راه‌های كشور بازدید كرد.
به گزارش ایلنا، در این بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و جمعی از سر بازرسان و كارشناسان امور راه و شهرسازی سازمان بازرسی كل كشور نیز حضور داشتند.


معاون امور تولید و توسعه سازمان بازرسی كل كشور در جلسه ای كه پس از این بازدید برگزار شد، گفت: فراهم آوردن امنیت سفر و آرامش خاطر آحاد مردم باید مهمترین دغدغه و اولویت مسئولین ذی‌ربط قرار گیرد.


حشمتی از اقدامات صورت گرفته در حوزه حمل و نقل جاده‌ای كشور قدردانی كرد و اظهار داشت: مركز مدیریت راه های كشور دریچه جدیدی از خدمت‌گذاری به مردم و كاربران جاده ای را به روی ما گشود و نجات جان چند هزار نفر در طول سالیان اخیر در پیشگاه خداوند متعال ارج و منزلت خاصی را برای شما ایجاد می‌كند.


معاون امور تولید و توسعه سازمان بازرسی كل كشور، اطلاع‌رسانی شفاف و به موقع به مخاطبان را امری مهم برشمرد و افزود: اطلاع‌رسانی شفاف و به موقع، علاوه بر كاهش هزینه‌های سفر و دغدغه‌های فكری، آرامش روحی كاربران جاده‌ای را به همراه دارد.


در این بازدید مدیر مركز مدیریت راههای كشور و معاون برنامه‌ریزی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گزارشی از روند اجرایی امور در مركز مدیریت راه‌های كشور ارائه كرد.

کد N172869