۰
در آستانه تعطیلات سال نو و آغاز سفرهای نوروزی صورت گرفت؛

بازدید معاون سازمان بازرسی كل كشور از مركز مدیریت راه‌های كشور

  • ۱۱بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
سیاست داخلی

معاون امور تولید و توسعه سازمان بازرسی كل كشور، اطلاع‌رسانی شفاف و به موقع به مخاطبین را امری مهم برشمرد و افزود: اطلاع‌رسانی شفاف و به موقع، علاوه بر كاهش هزینه‌های سفر و دغدغه‌های فكری، آرامش روحی كاربران جاده‌ای را به همراه دارد.

در آستانه تعطیلات سال نو و آغاز سفرهای نوروزی، محمد جواد حشمتی معاون نظارت و بازرسی امور تولید و توسعه سازمان بازرسی كل كشور از مركز مدیریت راه‌های كشور بازدید كرد.
به گزارش ایلنا، در این بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و جمعی از سر بازرسان و كارشناسان امور راه و شهرسازی سازمان بازرسی كل كشور نیز حضور داشتند.


معاون امور تولید و توسعه سازمان بازرسی كل كشور در جلسه ای كه پس از این بازدید برگزار شد، گفت: فراهم آوردن امنیت سفر و آرامش خاطر آحاد مردم باید مهمترین دغدغه و اولویت مسئولین ذی‌ربط قرار گیرد.


حشمتی از اقدامات صورت گرفته در حوزه حمل و نقل جاده‌ای كشور قدردانی كرد و اظهار داشت: مركز مدیریت راه های كشور دریچه جدیدی از خدمت‌گذاری به مردم و كاربران جاده ای را به روی ما گشود و نجات جان چند هزار نفر در طول سالیان اخیر در پیشگاه خداوند متعال ارج و منزلت خاصی را برای شما ایجاد می‌كند.


معاون امور تولید و توسعه سازمان بازرسی كل كشور، اطلاع‌رسانی شفاف و به موقع به مخاطبان را امری مهم برشمرد و افزود: اطلاع‌رسانی شفاف و به موقع، علاوه بر كاهش هزینه‌های سفر و دغدغه‌های فكری، آرامش روحی كاربران جاده‌ای را به همراه دارد.


در این بازدید مدیر مركز مدیریت راههای كشور و معاون برنامه‌ریزی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گزارشی از روند اجرایی امور در مركز مدیریت راه‌های كشور ارائه كرد.

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.