در دیدار با رئیس جمهور مطرح شد؛

انتقاد به انتصاب افراد تندرو در استان ها/ تشکیل کمیته های مشترک راهکار افزایش تعامل فراکسیون رهروان و دولت

مجلس

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی گفت: دست یابی به راهکارهایی برای تقویت رابطه فراکسیون و دولت مهمترین نتیجه جلسه امروز فراکسیون رهروان با رئیس جمهور بود که بر این اساس مقرر شد نشست های دائمی و تخصصی میان وزیران و نمایندگان در قالب کمیته های مشترک برای پیگیری مطالبات مردم برگزار شود.

منصور حقیقت پور در گفتگو با خبرنگار پارلمانی مهر در تشریح جلسه مشترک رئیس جمهور با اعضای فراکسیون رهروان مجلس شورای اسلامی گفت: در این جلسه راهکار های تعمیق تعامل فراکسیون رهروان و دولت بررسی شد.

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: نتیجه اصلی این جلسه دست یابی به راهکارهایی برای تقویت رابطه فراکسیون و دولت بود که بر این اساس مقرر شد نشست های دائمی و تخصصی میان وزیران و نمایندگان در قالب کمیته های مشترک برای پیگیری مطالبات مردم برگزار شود.

عضو شورای مرکزی فراکسیون رهروان ادامه داد: رئیس جمهور معتقد بود باید سئوال از وزیران معطوف به وظایف آنها باشد، در مورد سیاست خارجی و اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها نیز روحانی به نمایندگان توضیحاتی داد.

وی افزود: در این جلسه تعدادی از نمایندگان به قید قرعه انتخاب شده و سخنرانی کردند که از جمله آن ها علی مطهری نماینده تهران بود علاوه بر این هادی قوامی عضو شورای مرکزی فراکسیون و کاظم جلالی رئیس فراکسیون نیز سخنرانی کردند.

حقیقت پور اظهار داشت: نمایندگان در این جلسه به انتصابات دولت در شهرستان ها انتقاد کرده و اعلام کردند که توقع تعامل بیشتر دولت برای انتصاب استانداران و فرماندارن و مدیران شهرستان ها را داشتیم. زیرا ورود افراد تندرو به عرصه های مدیریتی به نفع کشور نیست و انتصابات باید بر پایه اعتدال باشد.