در نشست فراکسیون رهروان ولایت با رییس جمهور مطرح شد

دغدغه‌های نمایندگان درباره تورم و سبد کالا

دولت,رييس‌جمهور,فراكسيون رهروان ولايت

یک عضو هیات رییسه فراکسیون رهروان ولایت با اشاره به دیدار صبح امروز اعضای این فراکسیون با رییس جمهور گفت که بررسی راهکارهای تعامل بیشتر فراکسیون با دولت و موضوعات اقتصادی از جمله تورم و توزیع سبد کالا از جمله مباحث مطرح از سوی نمایندگان بوده است.

غلامرضا اسداللهی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: فراکسیون اکثریت مجلس در جهت تعامل بیشتر با دولت و در پی درخواست جمع زیادی از اعضا درصدد برگزاری جلسه مشترکی با رییس جمهور بود که این جلسه امروز با حضور اکثریت اعضای این فراکسیون برگزار شد.

وی افزود: در جلسه اعضای فراکسیون رهروان ولایت با رییس جمهور نمایندگان نقطه نظراتشان را در مورد موضوعات مختلف از جمله راهکارهای تعامل بیشتر دولت و فراکسیون مطرح کردند و گفته شد با توجه به اینکه فراکسیون اکثریت مجلس یک فراکسیون اعتدال‌گرا است لازم است روند تعاملی بهتری بین دولت و مجلس برقرار شود.

نماینده مردم تربت جام در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: برخی نمایندگان نیز مسائل اقتصادی کشور و مشکلات مردم را در این دیدار مورد توجه قرار دادند از جمله آقای قوامی رییس کمیته اقتصادی فراکسیون، موضوعاتی را در خصوص وضعیت اقتصادی، منابع نفتی، تورم و سبد کالا مطرح کرد.

انتهای پیام

کد N172230