مره‌صدق: دولت توانسته تورم را مهار کند

نماینده مردم کلیمیان در مجلس با بیان اینکه دولت اقدامات خوبی را در ابعاد اقتصادی و سیاست خارجی در دستور کار قرار داده است، گفت: عملا دولت توانسته در این مدت وضعیت موجود را مورد ارزیابی قرار دهد و ادامه دهنده بودجه ای باشد که توسط دولت دیگری برایش برنامه‌ریزی شده است.

سیامک مره‌صدق در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) با بیان اینکه دولت از زمانی که روی کار آمده است درصدد آشنایی با وضع موجود بوده است گفت: عملکرد سالی را که پشت سر می‌گذاریم فقط می‌توانیم در سال 93 مورد ارزیابی قرار دهیم زیرا عملا دولت از اواسط مردادماه کار خود را آغاز کرده است.

نماینده مردم کلیمیان در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: در واقع دولت ادامه دهنده بودجه ای بود که توسط دولت دیگری برایش برنامه‌ریزی شده است.

وی با اشاره به بهبود نسبی شرایط اقتصادی و همینطور در بعد سیاست خارجی اظهار کرد: اینکه دولت توانسته تورم را مهار کند وسرعت رشد تورم را کاهش دهد کار مطلوبی است.

مره صدق خاطر نشان کرد: همچنین در بعد سیاست خارجی حفظ ارزش‌های نظام جمهوری اسلامی ایران و اقداماتی که در سطح منطقه و جهان از طرف دولت صورت گرفته می‌تواند شروع خوب و امیدوارکننده‌ای باشد اما در حال حاضر این چند ماه فرصت مناسبی برای ارزیابی و قضاوت نیست.

انتهای پیام

کد N171979