مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در اصفهان:

با تاریخ شگفت‌انگیز اصفهان آشنا هستم

سیاسی

هدف از این سفر صرفآ بازدید از اماکن تاریخی است./ مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در بدو ورود به فرودگاه بین المللی شهید بهشتی، اصفهان مورد استقبال استاندار اصفهان قرار گرفت

ایلنا: مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا که به منظور دیدار با مقامات کشورمان به ایران سفر کرده است، دیشب وارد اصفهان شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، ساعت 22 و 30 دقیقه یک شنبه شب، کاترین اشتون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا که در راس هیاتی به ایران سفر کرده است بعد از دیدار با رئیس جمهور، وزیر امور خارجه، رئیس مجلس شورای اسلامی، دبیر شورای امنیت ملی و مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل وارد اصفهان شد.

بنا بر اخبار منتشر شده از سوی روابط عمومی استانداری هدف از این سفر صرفآ بازدید از اماکن تاریخی است.

در این سفر سخنگوی اشتون، مایکل مان و معاون وی، او را همراهی می‌کنند و امروز ظهر در ضیافت نهار استاندار اصفهان شرکت خواهند کرد.

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در بدو ورود به فرودگاه بین المللی شهید بهشتی، اصفهان مورد استقبال استاندار اصفهان قرار گرفت.

استاندار اصفهان در مراسم استقبال از خانم اشتون اظهار امیدواری کرد سفر به اصفهان موجب شناخت بیشتر ایشان از تاریخ پر عظمت پایتخت فرهنگ و تمدن ایران اسلامی شود.

اشتون نیز در بدو ورود به اصفهان اظهار داشت: با تاریخ شگفت‌انگیز اصفهان آشنا هستم و خوشحالم که در این سفر از بناهای شاخص این شهر که شهرت جهانی دارد بازدید می‌کنم.

کد N171718