یک فعال دانشجویی: سال 92 برای کشور پر برکت بود/در سال آتی به سیاست داخلی بیشتر توجه شود

انجمن‌هاي اسلامي,دانشجويي,تشكل دانشجويي,سال 92

یک عضو انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تربیت معلم تهران اظهار کرد: سالی که گذشت، برای نظام جمهوری اسلامی ایران و مردم سالی پربرکت و خوب بود.

مقداد سلطانی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، افزود: در ابتدای امسال مقام معظم رهبری با شعار حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی وظیفه مسئولان و مردم را برای یک سال روشن کردند. بعد از انتخابات نیز با تحقق حماسه سیاسی، ایشان مردم و مسئولان را به حمایت و همراهی دولت جهت رسیدن به حماسه اقتصادی تشویق کردند.

وی ادامه داد: با رایزنی‌هایی که در حوزه‌ سیاست خارجی انجام شد، در سال 92 به گشایش‌های اقتصادی دست یافتیم و البته باید به سیاست داخلی و اقتصادی داخلی نیز توجه شود. امسال نیز مثل همیشه انتقاداتی به دولت وارد شد که برخی از آنها درست و برخی دیگر مربوط به سیاسی‌کاری‌ها بود.

این فعال دانشجویی همچنین مهمترین تفاوت سال 92 با سال‌های قبل از آن را در امید ایجاد شده در جامعه دانست و گفت: با هر تغییری در دولت علاوه بر تفاوت‌های عادی این دولت، امیدی به جامعه ورود پیدا می‌کند که موجب روحیه گرفتن مردم جامعه می‌شود.

سلطانی در پایان افزود: امیدواریم در سال 93 شاهد گشایش‌های اقتصادی و توجه دولت به سیاست داخلی باشیم. توجه این دولت در شش ماه نخست کار خود بیشتر به سیاست خارجی معطوف شد و سال آینده باید به داخل کشور توجه کند.

انتهای پیام

کد N171222