نماینده نور: رویکرد اقتصاد مقاومتی راه نجات کشور است

نطق میان دستور

تهران – ایرنا – نماینده مردم نور و محمود آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: رویکرد اقتصاد مقاومتی مهمترین راه پیشرفت و نجات کشور برای همیشه خواهد بود که باید آن را به درستی پیشه خود کنیم.

به گزارش خبرنگارسیاسی ایرنا، عبدالوحید فیاضی روز یکشنبه در نطق میان دستور خود در صحن علنی مجلس شورای اسلامی افزود: مرزبندی شفاف با دشمن و کم کردن فاصله با دوستان منطقی ترین راه پیشرفت کشور است.

وی یادآور شد: مردم ایران سزاوارترین برای خدمتگزاری هستند، مردمی که در تمامی صحنه های انقلاب همچنان به اوج قله هدف نظر دارند. ملتی که در راهپیمایی 22 بهمن امسال ایستادگی و و فاداری را با آرمان خواهی خود نشان دادند و با حضورشان اعلام کردند که ما تا آخر هستیم.

فیاضی گفت: دولت و مجلس باید با دریافت این پیام بزرگ با نگاه درون زا به توسعه، صرف نظر از دریافت های کوچک به مذاکرات منطقی ادامه داده و حقانیت ملت ایران را بر بام جهان طنین انداز کنند.

نماینده مردم نور افزود: امروز آنچه که باعث برهم خوردن نظم آرامش ظاهری جبهه استکبار گردید، وحدت و همدلی حاکمیت ملت بزرگ ایران است.

وی ادامه داد: همه باید در وحدت و همدلی و عین حال فضای نقد منصفانه و تحمل حداکثری به حفظ و حراست از دستاوردهای انقلاب اسلامی بپردازیم وحمایت از دولت برای توفیق در خدمت بیشتر به مردم وظیفه همه مسوولین است.

ادامه دارد...

سیام**1058 ** 1418
کد N169348