استقبال امارات از اقدام ریاض در "تروریست" خواندن اخوان‌المسلمین

سیاسی

امارات از تصمیم عربستان جهت تروریستی خواندن اخوان المسلمین قدردانی و از تمامی کشورها خواست تا در این خصوص همکاری لازم را به عمل آورند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از پایگاه اینترنتی بوابة الاهرام، وزارت خارجه امارات در بیانیه‌ای اعلام کرد که ابوظبی تصمیم عربستان را جهت تدوین فهرستی از گروه‌های تروریستی تایید و از آن حمایت می‌کند.

در این بیانیه آمده است: این تصمیم عربستان در شرایط مهمی از تاریخ کشورهای عربی صورت گرفت، چرا که در شرایط کنونی، کشورها در آماج فتنه‌هایی هستند که ثبات، امنیت و یکپارچگی مردمان آنها را تهدید می‌کند.

وزارت خارجه امارات تاکید کرد که این کشور در زمینه همکاری‌ها با عربستان جهت مقابله با گروه‌های تروریستی از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد و در این زمینه هرگونه حمایت مادی یا معنوی را ارائه خواهد داد.

وزارت خارجه امارات اعلام کرد: این گام مهمی که عربستان در این مرحله حساس برداشته است تشریک مساعی و تلاش‌های دسته جمعی را می‌طلبد تا با خطرات علیه امت عربی و اسلامی مقابله شود.

امارات از تمامی کشورها خواست تا همکاری و همبستگی لازم را جهت به جریان انداختن این تصمیم نشان دهند تا این تصمیم برای مقابله با فتنه و جلوگیری از ایجاد دو دستگی در جامعه به ثمر بنشیند.

انتهای پیام

کد N168899