حمله گردان های عبدالله عزام به منطقه هرمل لبنان با 6 موشک گراد

گردان های عبدالله عزام,هزمل

بیروت – ایرنا – گروه تکفیری تروریستی گردان های عبدالله عزام اعلام کرد که روز شنبه با 6 موشک گراد به منطقه هرمل لبنان که به شهر شهادت و مقاومت مشهور است، حمله کرده است.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری النشره، این گروه تکفیری تروریستی اعلام کرده است که این حمله موشکی را با همکاری یک گروه تروریستی تکفیری دیگر « جبهه النصره» انجام داده است.

گروه تکفیری تروریستی گردان های عبدالله عزام جمعه شب با صدور بیانیه ای اعلام کرده بود که حملات خود علیه مواضع ، منافع و پایگاه های حزب الله در داخل و خارج لبنان را افزایش می دهد.

در همین حال النشره اعلام کرد که 4 گلوله خمپاره نیز از خاک سوریه شلیک شده و به منطقه بلندی های النوره و العرنه شهرعکار در شمال لبنان اصابت کرده است.

النشره اعلام کرد که در این منطقه صدای تیراندازی های شدید و گسترده شنیده شده است.

این اقدامات گروه های تروریستی تکفیری در حالی است که ارتش سوریه امروز توانست در نزدیکی مرزهای شمالی سوریه و لبنان، روستای الزاره در غرب شهر حمص را بطور کامل از این گروه ها پس گرفته و آن را پاکسازی کند.

ارتش سوریه همچنین با پیشروی به سوی قلب شهر استراتژیک یبرود ، حلقه محاصره تروریست های تکفیری را که گفته می شود بیش از 2 هزار تن هستند، تنگ کرده است.

خاورم ** 1324
کد N168628