قدردانی از رسانه‌ها برای پوشش خبری رزمایش‌های بسیج

سازمان بسيج مستضعفين,رزمايش

معاون عملیات سازمان بسیج مستضعفین ضمن ابراز خوشنودی از موفقیت‌های حاصل شده در رزمایش‌های الی بیت‌المقدس، از فعالیت‌های رسانه‌ای صورت گرفته تقدیر و تشکر کرد.

معاون عملیات سازمان بسیج مستضعفین ضمن ابراز خوشنودی از موفقیت‌های حاصل شده در رزمایش‌های الی بیت‌المقدس، از فعالیت‌های رسانه‌ای صورت گرفته تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، سردار نصرت‌الله سیف روز پنجشنبه با حضور در منطقه عمومی رزمایش الی بیت‌المقدس در کرمان، در ارزیابی خود از این سلسله رزمایش‌ها اظهار کرد: رزمایش‌های الی بیت‌المقدس نشانه بلوغ عملیاتی رزمندگان بسیج است.

وی به نمایندگی از معاونت مقاومت مردمی و آموزش نظامی بسیج و عملیات سپاه‌های استانی، از مدیران، سردبیران و دبیران خبری و تولیدی، تهیه‌کنندگان، خبرنگاران و گزارشگران، تصویربرداران و عکاسان و کلیه عوامل و فعالان رسانه‌ها اعم از خبرگزاری‌ها، مطبوعات، پایگاه‌های خبری و بویژه سازمان صداوسیما تقدیر و تشکر کرد و تلاش‌ها و مجاهدت‌های رسانه‌های سراسری و محلی که رزمایش‌های بسیج را در سال 92 پوشش دادند، ارج نهاد و سپاسگزاری کرد.

معاون عملیات سازمان بسیج مستضعفین در ادامه گفت: رزمایش‌های الی بیت‌المقدس که نشانه بلوغ عملیاتی رزمندگان بسیج است، با دو برابر ظرفیت سال 91، تاکنون در 28 استان کشور اجرا شده و در حال حاضر در استان کرمان بعنوان بیست و نهمین رزمایش در حال اجراست.

سردار سیف افزود: در سال 91 در ارزیابی‌های به عمل آمده 82.5 درصد اهداف محقق شد ولی در سال 92 تاکنون بیش از 92 درصد اهداف تحقق یافته‌اند.

وی همچنین اظهار کرد: دشمنان ما با طرح مجدد گزینه‌های روی میز نشان دادند که هنوز آدم نشده‌اند و بسیجیان سلحشور ما با گزینه جهاد و شهادت در دست، آماده مقابله با آنها هستند.

معاون عملیات بسیج، گردان‌های بیت‌المقدس و کوثر را حاصل حلقه‌های صالحین در پایگاه‌ها و حوزه‌های مقاومت دانست و بر ضرورت تقویت آنها تا رسیدن به حد مطلوب تأکید کرد.

انتهای پیام

کد N168012